کلوپ زبان انگلیسی

کلوپ زبان انگلیسی
اگر شما تجربه داشتن استرس در برخورد با دیگران در هنگام استفاده از زبان انگلیسی را دارید و با اینکه می دانید توانایی صحبت کردن را دارید اما ترس و استرس به شما اجازه نمی دهد تا از توانایی های خود استفاده کنید ، عضویت در کلوپ زبان انگلیسی Iran Oxford English Club ایران آکسفورد برای شما ضروری است.

کلوپ زبان انگلیسی
کلوپ زبان انگلیسی

در محیطی کاملا صمیمی و دوستانه ، فارغ از استرس های معمول در کلاس ها می توانید در کنار اساتید و دیگر زبان آموزان باشید و از تجربیات آنها استفاده کنید و در عین حال بتوانید به رحتی با آنها ارتباط برقرار کنید. عضویت در کلوپ زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کاملا رایگان است و شما به راحتی می توانید حتی در صورتی که در دوره های ما ثبت نام نکرده باشید در جلسات حضوری کلوپ زبان انگلیسی ما شرکت کنید. ما در انتهای هر فصل با برقراری جلسه ای گروهی از همه شما عزیزان دعوت به عمل می آریم و کارت عضویت کلوپ زبان انگلیسی را به شما می دهیم. شما با دریافت این کارت می توانید از تخفیف های شرکت در کلاس های مختلف ایران آکسفورد استفاده کنید.
هم چنین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در حال راه اندازی سیستم چت آنلاین خود است تا شما بتوانید علاوه بر روزهایی که به صورت حضوری در کلوپ زبان انگلیسی می آیید بتوانید در بقیه روزها هم ارتباط خود را با این انجمن زبان انگلیسی حفظ کنید و بتوانید به یادگیری خود ادامه دهید. بهترین نوع یادگیری ، آموزش در گروه است. انسان موجودی است اجتماعی و همین خصیصه در وجودش باعث می شود که سعی کند در فعالیت های گروهی شرکت کند و با دیگران تعامل داشته باشد. ما در کارگروهای مختلف کلوپ زبان انگلیسی ایران آکسفورد دقیقا این نکته را سر لوحه کار قرار می دهیم.
برای شرکت در کلوپ زبان انگلیسی ایران آکسفورد ایمیلی با موضوع کلوپ Club به info@iranianlc.com ارسال نمایید.