استخدام در آموزشگاه زبان

استخدام در آموزشگاه زبان
تدریس در یک آموزشگاه زبان خوب همواره برای هر مدرس زبانی می تواند نقطه عطفی در پرونده کاری باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای استخدام در آموزشگاه زبان خود از مدرسین با تجربه دعوت به همکاری می نماید. اما ما در این بخش به برخی از سوالات پر کاربرد را که از جانب مدرسین پرسیده می شود پاسخ دهیم.

استخدام در آموزشگاه زبان
استخدام در آموزشگاه زبان

آیا جدول زمانی خاصی برای استخدام در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد وجود دارد؟
می توان گفت که در تمام طول سال ما از اساتید مجرب زبان می خواهیم که با ما همکاری داشته باشند. اما در کل در نیمه ابتدایی هر سال استخدام در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به دلیل نیاز بیشتر با تعداد بیشتری صورت می پذیرد.
چند ساعت در هفته می توان کار کرد؟
به طور متوسط اگر مدرسی دارای رزومه مناسب و سابقه تدریس خوب باشد می تواند تا ۴۵ الی ۵۰ ساعت در هفته کلاس داشته باشد. البته استخدام در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد صرفا برای دوره های گروهی نمی باشد و در دوره های خصوصی نیز امکان برقراری کلاس می باشد.
استخدام در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای چه زبان هایی می باشد؟
ما در موسسه خود دوره های متفاوت زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه ، اسپانیایی ، روسی ، چینی ، آلمانی ، کره ای ، ژاپنی را برگزار می کنیم. به همین دلیل از تمامی اساتید مجرب این زبان ها دعوت به همکاری می کنیم.
عزیزانی که قصد استخدام در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را دارند جهت جلوگیری از هر گونه سو استفاده صرفا می توانند با فرستادن رزومه به ایمیل info@iranianlc.com و یا تماس با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ روند استخدام را پیگیری نمایید.
در صورت پذیرش رزومه با شما برای مصاحبه حضوری دعوت بعمل می آید و بعد از قبولی در مصاحبه امکان تدریس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به وجود می آید.