آموزش خصوصی زبان کره ای

آموزش خصوصی زبان کره ای
کره در حال تبدیل شدن به یک کشور صنعتی بزرگ در دنیاست و برند های بزرگی همچون سامسونگ ، ال جی ، هیوندای و کیا را به دنیا معرفی کرده است. اما زبان کره ای چندان مورد اقبال قرار نگرفته بوده است زیرا جمعیتی حدود ۸۰ میلیون به این زبان صحبت می کنند. ولی در سال های اخیر تحصیل در کره جنوبی در جهان مورد توجه قرار گرفته و یادگیری زبان کره ای نیز مورد توجه قرار گرفته است. آموزش خصوصی زبان کره ای در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یک راه ساده ، سریع و مطمئن برای مکالمه زبان کره ای است.

آموزش خصوصی زبان کره ای
آموزش خصوصی زبان کره ای

در آموزش خصوصی زبان کره ای شما با الفبای زبان کره ای آشنا می شوید. الفبایی که ۲۴ حرف دارد و بسیار سریع می توان آن را یاد گرفت. اگر الفبا نقطه صفر یادگیری شما باشد ادامه کار با مکالمه زبان کره ای انجام می شود.
در آموزش خصوصی زبان کره ای استاد های Native و مجرب می توانند هم در آموزشگاه و داخل کلاس و هم در منزل یا محل کار شما تدریس زبان کره ای را برگزار کنند.
حتی اگر بخواهید می توانید در آزمون TOPIK که امتحان استاندارد زبان کره ای است شرکت کنید و مدرک آن را کسب کنید تا در صورت نیاز به ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور کره جنوبی بتوانید از آن بهره ببرید.
نکات جالبی در زبان کره ای است مثلا در چند سال اخیر به دلیل جدا شدن کامل کره شمالی از کره جنوبی و عدم ارتباط بین مردم این دو کشور زبان های این دو کشور کم کم در حال تغییر هستند و هر کدام از این زبان ها به سمتی می روند که به دو زبان جدا از هم تبدیل شوند.
اگر شما هم دوست دارید به جمع کسانی که زبان کره ای یاد می گیرند بپیوندید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای تدریس خصوصی زبان کره ای تماس بگیرید.

زبان کره ای یاد بگیریم

زبان کره ای برای کسانی که قصد یادگیری این زبان را دارند به اندازه کافی اهیمت دارد. اما اگر شما چندان با زبان کره ای آشنا نیستید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مقاله کمی اطلاعات در مورد زبان کره ای به شما می دهد تا بتوانید به بهترین شکل این زبان را بشناسید و با حقایق آن آشنا شوید:

  • زبان کره ای توسط بیش از ۷۸ میلیون نفر درکره صحبت می شود.
  • زبان کره ای زبان رسمی کره جنوبی و کره شمالی است اما در کشور های دیگری همچون چیین ، ژاپن و ایالت متحده نیز جمعیت قابل توجهی دارد.
  • زبان کره ای با بیش از ۳۷ میلیون نفری که به این زبان در دنیا جستجو می کنند زبان کره ای را دهمین زبان در اینترنت قرا داده اند.
  • معانی کلمات در زبان کره ای به تون بستگی دارد یعنی نوع ادای یک کلمه و یک سیلاب معنی کلمه را مشخص می کند.
  • تولید ناخالص کشور کره بیش از ۱ تریلیون دلار است.
  • سئول پایتخت کشور کره جنوبی نهمین  شهر برای تجارت و کار های اقتصادی در دسال ۲۰۰۸ در دنیا می باشد.
  • بیشترین کلمات تخصصی زبان کره ای که از زبان چینی گرفته شده است و حدود ۱۰ % کلمات زبان کره ای را در بر گرفته است.
  • زبان کره ای دارای هفت سطح از تون برای صحبت کردن با افراد است. هر کدام از این سطوح نشان دهنده میزان رسمی بودن مکالمه است.
  • واحد پول کشور کره وون است. این واحد از آنجا که اقتصاد کره جنوبی در حال تبدیل شدن به یک اقتصاد قدرتمند است از اهمیت بالایی برخوردار است.

پس می بینید دلیل های زیادی برای عبارت ” زبان کره ای یاد بگیریم ” وجود دارد. پس برای آموزش زبان کره با آموزشگاه زبان ایران آ:سفورد تماس بگیرید و هر گونه اطلاعات بیشتر را از مشاورین موسسه بخواهید.