کلاس مکالمه زبان انگلیسی ایران آکسفورد

مکالمه زبان انگلیسی در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بخش اصلی آموزش را تشکیل می دهد. متد های آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده در ایران آکسفورد دیگر مثل گذشته زبان اموز را درگیر قواعد گرامری پیچیده و دست و پا گیر نمی کند. بلکه با استفاده از مهارت های مکالمه ای (شنیداری-گفتاری Listening-Speaking) قوانین گرامری را هم بدون اینکه زبان اموز متوجه شود آموزش می دهد. به همین دلیل مدت زمان یادگیری بسیار کوتاه تر می شود، لذت کلاس ها برای زبان اموز افزایش پیدا می کند و استفاده از زبان انگلیسی آن را بسیار کاربردی تر می کند.

اگر دوست دارید لذت یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را تجربه کنید می توانید در انواع کلاس های مکالمه ما شرکت کنید:

کلاس های مکالمه فوق فشرده زبان انگلیسی

کلاس های مکالمه نیمه فشرده زبان انگلیسی

کلاس های مکالمه عادی زبان انگلیسی

کلاس های ویژه مکالمه (فقط مکالمه یا بحث آزاد برای سطوح بالاتر از متوسط)

کتاب های آموزشی کلاس های مکالمه زبان انگلیسی ایران آکسفورد

کتاب های American English File 2nd Edition که از انتشارات آکسفورد Oxford University Press هستند در کلاس ها مورد استفاده قرار می گیرند. در سال های اخیر این کتاب ها پرفروشترین کتاب های مکالمه در سراسر دنیا هستند. کتاب هایی که با شروع چاپشان معجزه ای در آموزش زبان ایجاد کردند و بعد از آن دیگر رقبای دیگر چندان نتوانستند خود را نشان دهند.

در کنار این کتاب های سری کتاب های Oxford Word Skills هم کار می شوند. کتاب هایی بسیار کاربردی تا به شما ۶۰۰۰ کلمه مورد استفاده در ۹۵% از مکالمات روزمره تان را در مدت زمانی کوتاه ارائه دهند.

کتاب های American English File دارای موضاعات بسیار گسترده ای هستند. از مکالمات محل کار، مکالمات در فرودگاه، مکالمات در محیز های آکادمیک و… در این کتاب ها پوشش داده شده اند. زبان اموزان می توانند به وسیله نرم افزار موجود در کتاب تلفظ خود را چک کنند و اگر با تلفظ Native مطابقت داشته باشد، آن را تصحیح کنند.

اما سوال بعدی اینجاست که چرا کلاس مکالمه زبان انگلیسی ایران آکسفورد را انتخاب کنید:

بسیار از افراد از ما می پرسند چرا باید این کلاس ها را استفاده کنیم و این کلاس ها نسبت به دیگر موسسات چه مزیت هایی دارند. سعی می کنیم به برخی از آنها اشاره کنیم.

الویت در لذت بردن از کلاس زبان است

ما دوست داریم شما تجربه های بد گذشته خود در مورد آموزش زبان را فراموش کنید و از یادگیری آن لذت ببرید. ما به شما کمک می کنیم در اینترنت، در سینما و هنگام دیدن فیلم های متفاوت، در حمع دوستانتان و یا حتی کافه زبان ایران آکسفورد از یادگیری و آموزش زبان لذت ببرید و از آن استفاده کنید.

کلاس های کم جمعیت و بازده حداکثری

ما بر اساس استانداردهای جهانی Class Size OECD تعداد نفرات کلاس را انتخاب می کنیم. این استفاده علمی از تعداد نفرات در کلاس باعث می شود بیشترین بازده را از کلاس های زبان داشته باشید.

استفاده از فیلم برای یادگیری مکالمه

English Movie Class Iran Oxford
English Movie Class Iran Oxford

فیلم های زبان انگلیسی یکی از بهترین ابزارها برای آموزش مکالمه هستند. ما در کلاس ها فیلم های روز و جذاب زبان انگلیسی را برایتان به نمایش می گذاریم. شما با دیدن فیلم در عین لذت بردن، زبان خود را نیز بهبود می بخشید.

کافه زبان انگلیسی

یک گزینه بسیار جالب و هیجان انگیز و در عین حال بی نظیر در کلاس های ما کافه زبان انگلیسی است. ما در محیط موسسه فضای کافه زبان را ایجاد کردیم که می توانید با خوردن یک قهوه با دوستان و مدرسین صحبت کنید و به رایگان علاوه بر لذت بردن از مکالمه زبان انگلیسی ، چند ساعتی را با دوستانتان در محیطی آرام بگذرانید.

ارائه گواهی دوره زبان انگلیسی در پایان دوره

در پایان دوره ها هم از ما گواهی معتبر دریافت می کنید که با ارائه کد پیگیری گواهی به راحتی می توانید آن را از هر جای دنیا استعلام بگیرید.