رازهای آموزش زبان برای همه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی رازهای آموزش زبان برای همه اشاره می کند و می توانید برای یادگیری زبان از آنها استفاده می شود. پس با همراه باشید.

اما به رازهای آموزش زبان برای همه توجه کنید:

رازهای آموزش زبان برای همه
رازهای آموزش زبان برای همه

سرمایه گذاری در شغل خود: کار کردن روی زبانی خارجی

کار کردن روی زبان مقصد خود مانند قرار گذاشتن یا برقراری رابطه ی اجتماعی شما را مجبور می کند تا همان طور که زبان بومی خود را جدی می گیرید، زبان خارجی را هم به همان اندازه جدی بگیرید. موقعی که تمام جلسات کاری، کنفرانس ها، مذاکرات و تعاملات با مشتری به زبان مقصد باشد، شما از آن استفاده خواهید کرد تا کارهای واقعی را که مستلزم همکاری افراد و ارتباط واضحی هستند، به انجام برسانید.

و شما با پاداشی که یک یا دو دفعه در ماه دریافت می کنید و به شکل چکی است که قبوض را پرداخت می کند، می توانید مطمئن باشید که انگیزه تان بی نتیجه نخواهد ماند.

راز: یک موقعیت ایده آل برای زبان آموزان مستلزم این خواهد بود که شما در بافت های مختلف زیادی از زبان خود استفاده کنید که این شامل صحبت پشت تلفن، با همکاران، مشتریان، نوشتن گزارش و کنفرانس دادن است.

عاشق یک کشور یا فرهنگ شدن

این یکی راحت ترین کار برای انجام دادن و سخت ترین کار برای برنامه ریزی است.

جولیا چایلد به این امید که عاشق کشور و زبانش شود به فرانسه نرفت، اما به هر حال از طریق علاقه ی زیادش به آشپزی همین طور هم شد.

به ایتالیا، آذربایجان یا اتیوپی سفر کنید و عاشق مردم، غذاهایی که می خورند، روشی که می رقصند یا چگونگی گذران زندگی شان شوید. درست مانند زبان اول خود، ناگهان متوجه می شوید که یادگیری زبان بومی تنها امید شما برای دست یابی به این جهان درخشان و جدیدی است که کشف کرده اید.

همه ی ما علایق شدید داریم، و هر چیزی از موسیقی تا تئاتر و فلسفه و ورزش می تواند کلید اصلی باز کردن قفل کل فرهنگ و زبان خارجی باشد. و به محض این که ما آن علایق شدید را کشف کنیم، پیدا کردن یک جامعه از گویشوران بومی که خواه به شکل آنلاین یا رو در رو موضوعات را با آن ها به اشتراک بگذاریم، روزنه ای را در اختیار ما قرار می دهد تا با بقیه به زبان مقصد ارتباط برقرار کنیم.

راز: اگر شما از قبل به خواندن علاقه داشتید ادبیات، موضوعی خارق العاده در زبان است، اما اگر به آن علاقه ی شدیدی دارید آن گاه سعی کنید تا کتب صوتی و فیلم های رمان مورد علاقه ی خود را مکمل آن قرار دهید تا در قوی شدن تمام مهارت های زبانی به شما کمک کنند.