آموزش زبان انگلیسی با موبایل

آموزش زبان انگلیسی با موبایل
تلفن های همراه و اپلیکیشن های جدید دنیای آموزش زبان را درست خوش تغییر کرده است. آموزش زبان انگلیسی با موبایل دیگر چیز عجیبی نیست و هر شخصی در گوشی خود حتما یک یا چند اپلیکیشن را برای زبان انگلیسی دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای دوستداران آموزش زبان انگلیسی با موبایل در این بخش بهترین اپلیکیشن های جهان برای آموزش زبان را معرفی می کند تا در بین ده ها هزار نرم افزار موجود بتوانید گلچینی از برگزیده های حوزه یادگیری زبان انگلیسی را در موبایل خود داشته باشید.

آموزش زبان انگلیسی با موبایل
آموزش زبان انگلیسی با موبایل

British Council Apps
در سایت بریتیش کانسیل یک دسته از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی با موبایل قرار گرفته که بسیار کامل و مفید هستند. حتی با یک جستجوی ساده در Google Play هم می توانید آنها را به رایگان دانلود کنید. برخی از آنها عبارتند از:
Learn English Grammar (UK edition)
Learn English Great Videos
Sounds Right : که برای بهبود تلفظ شما بسیار مفید است.
MywordBook : یک دفتر عالی برای آموزش کلمات جدید و به یاد سپردن آنها
جدای از اپلیکیشن ها معروف بالا برخی از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی با موبایل هم وجود دارند که به دلیل روش خاص و نوآورانه خود توانسته اند آمار دانلود بسیار بالایی را بدست بیاورند:
Two min English : این App شیوه بسیار جالبی را به کار برده است. با مجموعه ای شامل بیش از ۲۰۰ ویدیوی کوتاه کمتر از دو دقیقه در بخش هایی مثل Business English ، انگلیسی برای مسافرت ، اشتباهات رایج در زبان انگلیسی و … تقریبا در یک زمان دو دقیقه ای نکات بسیاری را به شما آموزش می دهد.
Real English : مکالمه و انگلیسی تجاری دو بخشی است که تمرکز این اپلیکیشن بر آن است. سطح بندی دقیق در سه سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته و داشتن بانک قوی از گرامر کلمات هر سطح از خصوصیات این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با موبایل است.
برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.