کاربرد مدرک تافل

کاربرد مدرک تافل
شاید آیلتس را افراد با سن و سال بیشتر نشناسند اما تافل مطمئنا حتی برای چندین نسل قبل هم شناخته شده است. کاربرد مدرک تافل آنقدر زیاد است که شاید نتوان همه انها را نام برد اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد حداقل به کاربرد مدرک تافل در ایران و در تمام دنیا و همچنین مزیت های داشتن این مدرک در آینده شغلی و اجتماعی شما اشاره کند.

کاربرد مدرک تافل
کاربرد مدرک تافل

کاربرد مدرک تافل در ایران
اگر دانشجو باشید و بخواهید در مقاطع بالاتر از کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کنید ، تقریبا تمام دانشگاه های ایران در صورت داشتن مدرک تافل شما را از آزمون های داخلی خود همانند MSRT , TOLIMO , MHLE و … معاف خواهند کرد. هم چنین بسیاری از شرکت های بین المللی و یا ارگان های دولتی در ایران برای جذب نیرو و استخدام های خود از کسانی که در سطح خوبی از زبان انگلیسی برخوردارند استفاده می کنند.شما فکر می کنید بهترین و شناخته شده ترین راه برای نشان دادن سطح زبان انگلیسی خود چیست؟ بله درست است کاربرد مدرک تافل بسیار در این بخش موثر است.
کاربرد مدرک تافل در جهان
شعار سازمان ETS در اینباره بسیار جالب است Go anywhere from Here و واقعا هم توانسته به این شعار جامه عمل بپوشاند. بر طبق نظرسنجی ها هنوز هم کاربرد مدرک تافل از تمامی مدارک دیگر در دنیا بیشتر است و تقریبا تمام کشور های انگلیسی زبان ارزش این مدرک را می دانند. برای مهاجرت به کانادا ، استرالیا ، آمریکا و انگلیس آزمون تافل تقریبا ضریب پذیرش ۱۰۰% دارد. جدای اینکه تافل تا چه حد معتبر است ، یکی دیگر از کاربرد مدرک تافل این است که حتی مدرسینی که قصد تدریس زبان انگلیسی را دارند بهترین راه برای نشان دادن توانایی خود ، گرفتن نمره خوب در تافل است.
برای شرکت در دوره های آموزش تضمینی تافل با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.