یادگیری زبان چینی

یادگیری زبان چینی

بازرگانان و یا کسانی که در سفر به چین هستند و یا با شرکت های چینی در تماس اند ، به شدت نیاز به یادگیری زبان چینی را حس کرده اند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های یادگیری زبان چینی در ایران می باشد که این کار را با اساتید مجرب و Native برگزار می نماید.

در کلاس های آموزش زبان چینی علاوه بر کار بر روی مهارت های مکالمه زبان چینی ، بر روی مهارت نوشتاری زبان آموزان نیز کار می شود تا بتوانند تمامی مهارت خود را بهبود دهند.

در دوره های یادگیری زبان چینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، گرامر زبان چینی نیز آموزش داده می شود. گرامر زبان چینی در مقایسه با نوشتار چینی بسیار راحت تر می باشد و حتی می توان آن را با گرامر زبان انگلیسی مقایسه کرد. در کتاب های آموزش زبان چینی موسسه زبان ایران آکسفورد سعی می شود با تمرین زیاد بتوان یادگیری زبان چینی را برای زبان آموزان سرعت داد.

از آنجا که اکثر زبان آموزان ، آشنایی با زبان چینی ندارند ، دوره های یادگیری زبان چینی از مبتدی برگزار می شوند و زبان آموزان با شرکت در کلاس های زبان چینی می توانند بعد از مدتی به راحتی در امور تجاری و سفر های خود بدون هیچ مشکلی با افراد چینی زبان ارتباط برقرار کنند.

اما قبل از شرکت در دوره های یادگیری زبان چینی بهتر است که به چند سوال پاسخ دهید. یکی از سوالات این است که دوست دارید به چه سطحی از زبان چینی دست پیدا کنید. برای این کار باید بدانید که اگر به عنوان مثال برای شغلتان نیاز به  یادگیری زبان چینی دارید ، چه سطحی می تواند برای شما مفید باشد.

  • محدودیت های زمانیتان چگونه است؟

با بیان این محدودیت ها به موسسه زبان ایران آکسفورد می توانید بهترین دوره ها را که به برنامه شما نزدیک تر است انتخاب کنید.

  • چه مقدار زمان دارید؟

دوست دارید در چه مدت زمان به هدف یادگیری زبان چینی دست پیدا کنید. در این صورت دوره ها با فشردگی هایی که بر اساس نیاز شما تعیین شده اند به شما معرفی می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان زبان چینی برخوردار شوید.