آزمون تافل pbt

تافل pbt

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

آزمون تافل pbt از آزمون های سازمان ETS می باشد که در گذشته بسیار معمول بود اما در حال حاضر آزمون تافل pbt کم کم در حال از رده خارج شدن می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بر اساس اهمیت تافل pbt سعی می کند در این مقاله به برخی از نکات این آزمون اشاره کند..

آزمون تافل pbt بسیار معتبر بوده و حتی در حال حاضر در بسیاری از کنکور های دانشگاه های ایران به عنوان منبع اصلی به شمار می آید.

آزمون تافل pbt سه مهارت دانشجویان یعنی مهارت های Listening, Writing, Reading را مورد سنجش قرار می دهد و ولی مهارت Speaking در این آزمون وجود ندارد. البته در سال های اخیر بیش از ۹۶ % کسانی که در آزمون تافل شرکت کرده اند ، آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT شرکت می کنند که در این آزمون هر چهار مهارت زبان مورد سنجش قرار می گیرد.

هزینه آزمون تافل pbt در حال حاضر ۱۷۰ دلار می باشد . منابع متفاوتی برای آزمون تافل pbt معرفی شده شده اند و زبان آموزان می توانند در صورت نیاز با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس گرفته تا منابع رایگان آزمون تافل pbt را در اختیارشان قرار دهد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هم چنین برگزار کننده دوره های آزمون آزمایشی تافل pbt در ایران می باشد و این آزمون ها را با شرایط کاملا مشابه با آزمو واقعی برگزار می نماید.

در صورتی که برای آزمون TOLIMO ، آزمون EPT-IAU ، آزمون دکتری و یا هر آزمون مشابه دیگری که در ایران برگزار می شود نیز نیاز به آموزش تافل pbt داشتید ، می توانید در دوره های آموزش تضمینی تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت نموده و از مزایایی آن نیز برخوردار شوید. در این دوره ها در صورت عدم کسب نمره مورد نظر آزمون تافل ، وجه پرداختی زبان آموز به وی عودت داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.