آموزش رنگ ها در زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می خواهد به زبان ایتالیایی شما رنگ دهد. آیا تا به حال فکر کرده اید که زندگی بدون رنگ چگونه خواهد بود؟ تقریبا زندگی هیچ گونه شادابی خواهد داشت و همه چز بی روح خواهد بود. ما نمی خواهیم آموزش زبان ایتالیایی شما هم بدون انرژی باشد پس آموزش رنگ ها در زبان ایتالیایی را برای شما ارائه می دهیم.

آموزش رنگ ها در زبان ایتالیایی
آموزش رنگ ها در زبان ایتالیایی

Bianco رنگ سفید

Giallo رنگ زرد

Arancione رنگ نارنجی

Rosa رنگ  صورتی

Rosso رنگ قرمز

Marrone قهوه ای

Verde سبز

Blu رنگ آبی

Viola رنگ بنفش

Grigio رنگ خاکستری

Nero رنگ مشکی

به همین سادگی آموزش نگ ها در زبان ایتالیایی را شروع کرده اید. اما همه ما می دانیم که تنها این رنگ های اصلی کافی نیستند و رنگ های بسیار دیگری نیز وجود دارد. بسیاری از نقاش ها می دانند که در طبیعت بیش از ۷۰ نوع رنگ سبز وجود دارد. تنوع این رنگ ها مطمئنا آنقدر زیاد اس که شاید حتی شما در فارسی هم نتوانید همه آنها را بشناسید. با یک جستجوی ساده در سایت ویکی پدیا می توانید بفهمید که چقدر تنوع رنگ وجود دارد. اما ما سعی می کنیم در این مطلب آموزش رنگ ها در زبان ایتالیایی را با اشاره به برخی از رنگ های غیر اصلی به اتمام برسانیم.

Azzurro رنگ آبی روشن

Blu marino رنگ آبی تیره

Dorato رنگ طلایی

Verde scuro سبز تیره

Verde chiaro رنگ سبز روشن

Argento رنگ نقره ای

Boinde رنگ blonde

Brillante رنگ روشن

برخی اصطلاحات که با رنگ ها هستند نیز می توانید یاد بگیرید:

سیاه مثل شب nerissimo

Vedere rosso خیلی عصبانی بودن

Assegno in bianco چک سفید امضا

امیدوایم هر چند اندک توانسته باشیم آموزش رنگ ها در زبان ایتالیایی را برایتان شرح داده باشیم. برای شرکت در کلاس های زبان ایتالیایی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.