یادگیری زبان با موسیقی

یادگیری زبان با موسیقی
تقریبا همه ما به نوعی از موسیقی علاقه زیاد داریم. موسیقی جادویی است که همزمان باعث می شود شما آرام شوید و قدرت تمرکزتان را بالا ببرید. یادگیری زبان با موسیقی امری کاملا امکان پذیر است چرا که این کمترین فایده ای است که می توان از موسیقی توقع داشت. بسیاری حتی پا را فراتر گذاشته اند و عقیده دارند موسیقی حتی می تواند در درمان بیماری ها نیز موثر باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به این مسئله می پردازد که چگونه موسیقی باعث یادگیری بهتر زبان می شود.

یادگیری زبان با موسیقی
یادگیری زبان با موسیقی

موسیقی حافظه را تحریک می کند
هیچ وقت از خودتان پرسیده اید که چرا می توانید یک آهنگ را به راحتی تکرار کنید و کلمه به کلمه آن را به یاد آورید و چرا نمی توانید نوشته ی یک مجله یا دیالوگ یک فیلم را به یاد آورید. دلیل این که یادگیری زبان با موسیقی بسیار بهتر امکان می پذیرد این است که موسیق مثل یک ماشه ذهن را فعال می کند. اگر سطح متوسط را در زبان دارید گوش دادن به موسیقی می تواند بسیار در پیشرفت شما موثر باشد.
شعر ها دامنه لغات شما را افزایش می دهند.
شعرها کلماتی را دارند که در بسیاری از متن های دیگر نمی توانید انها را پیدا کنید. اما نکته مهم این نیست . شعر ها باعث می شوند شما ترکیب کلمات با هم را نیز در ذهن بسپارید که فایده ای بسیار بزرگ است.
موسیقی درک شما را از زبان را افزایش می دهد.
یادگیری زبان با موسیقی اولین هدیه ای که به شما می دهد این است که شما متوجه می شوید جملات با په ساختاری شروع می شوند و با چه ساختاری تمام می شوند. داشتن ملودی باعث شود این ترتیب راحت تر مغزتان جای بگیرد.
و در پایان سرگرم می شوید.
شاید این خاصیت موسیقی باید در اول ذکر می شد زیرا اولین نکته ای که باعث می شود به سراغ موسیقی بروید این است که از آن لذت می برید. پس یادگیری زبان با موسیقی را بدون هیچ شکی آغاز کنید.
برای شرکت در دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.