آموزش زبان مکزیکی

آموزش زبان مکزیکی
در مکزیک چندین زبان مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که می توان مهم ترین آنها را اسپانیایی دانست. آموزش زبان مکزیکی در اصل همان زبان اسپانیایی است که با لهجه ای مخصوص به خود بیان می شود. هر چند زبان رسمی مکزیک در اکثر مواقع زبان اسپانیایی است اما از نظر قانون این کشور زبان رسمی این کشور نیست. در قانون مکزیک زبان اسپانیایی یکی از زبان های رسمی مکزیک می باشد و بیش از ۶۸ زبان دیگر نیز در کنار این زبان معرفی شده اند.

آموزش زبان مکزیکی
آموزش زبان مکزیکی

تفاوت زبان اسپانیایی و زبان مکزیکی شبیه به اتفاقی است که بین آمریکا و انگلیس افتاده است. تفاوت های فرهنگی ، جغرافیایی و حتی همنشینی با دیگر زبان های موجود در کشور مکزیک باعث ایجاد اختلاف هایی در کلمات و حتی گرامر این دو زبان شده است.
یکی از تفاوت های که در آموزش زبان مکزیکی باید در نظر گرفته شود عدم استفاده از ضمیر دوم شخص Vosotros در مکزیکی است. همچنین نکته دیگر عدم تکامل زبان اسپانیایی مکزیکی و سرعت تغییر کم آن نسبت به اسپانیایی Castilian می باشد. مثلا اصطلاحاتی در زبان مکزیکی وجود دارند که دیگر در زبان اسپانیایی مورد استفاده قرار نمی گیرند همانند: que tanto به معنی Cuanto یا چه مقدار و یا se me hace به معنی me parece یا فکر می کنم.
از سال ۲۰۱۴ که دانشگاه های بزرگ مکزیک همانند دانشگاه Unam Universidad اقدام به پذیرش و بورسیه کردن دانشجویان از سراسر دنیا کرده اند تمایل افراد برای آموزش زبان مکزیکی بسیار افزایش یافته است.
حرف پایانی : اگر شما هم دوست دارید و یا حتی نیاز دارید یادگیری زبان مکزیکی را آغاز کنید و جواب سوال زبان مکزیکی چیست را پیدا کنید می توانید به اساتید Native مکزیکی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنید و در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید.