ثبت نام زبان MSRT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در جهت ارائه اطلاعات لازم برای ثبت نام زبان MSRT برای دانشجویان این مقاله را تهیه کرده است. سازمان امور دانشجویان برای ثبت نام زبان MSRT و یا آزمون زبان دکتری وب سایت خود را مخصوص این کار معرفی کرده است.

برای ثبت نام زبان MSRT باید به سایت msrt-exam.saorg.ir مراجعه کنید.

روند ثبت نام زبان MSRT در این سامانه

در ابتدا باید پروفایل بسازید.

برای ساختن پروفایل بهتر است طبق نظر وب سایت عمل کنید و ۸ ساعت قبل از شروع هر آزمون اقدام به ایجاد پروفایل نمایید.

تمامی مراکز مجاز برگزاری آزمون و همچنین تاریخ های آزمون MSRT می توانید به وب سایت مراجعه کنید.

مدارک ارسالی از شما باید توسط سامانه مورد تایید قرار بگیرد ، پس سعی کنید مدارک را به همان ترتیب که در وب سایت اعلام شده تهیه نمایید.

از آنجا که تمامی روند ثبت نام به صورت اتوماسیون انجام می شود، شما می توانید به راحتی و با دریافت کد پیگیری خود اقدام به شرکت در آزمون MSRT نمایید.

ثبت نام زبان MSRT
ثبت نام زبان MSRT

آیا شرکت در آزمون MSRT برای همه مفید است؟

باید توجه داشت که آزمون MSRT برای وزارت علوم ایران است و تنها در ایران قابل استناد است. پس تنها در ایران می توانید از آن بهره ببرید. اما اگر به هر حال نیاز دارید که در دوره دکتری بین آزمون تافل ، آیلتس و یا آزمون MSRT انتخاب کنید مطمئنا به دلیل کم بودن هزینه این آزمون ، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

کلاس های MSRT

اگر در کنکور شرکت کرده باشید می دانید که آزمون های صرفا گزینه ای راه های زیادی برای موفقیت پیش روی زبان آموزان می گذارند. بسیاری از داوطلبین بدون داشتن دانش زیاد حتی می توانند در آزمون موفق شوند. به دلیل وجود استراتژی های زیاد و تکنیک های تست زنی تقریبا موفقیت در این آزمون چندان کار سختی به حساب نمی آید. برای شرکت در این دوره ها می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.