بایدها و نبایدها در یادگیری انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بایدها و نبایدها در یادگیری انگلیسی اشاره می کند. هر مسیری بیراهه هایی دارد که باید از رفتن به انها دوری کرد. پس با ما باشید.

بایدها و نبایدها در یادگیری انگلیسی
بایدها و نبایدها در یادگیری انگلیسی

اما بایدها و نبایدها در یادگیری انگلیسی را بشناسید:

۱

با دسته های کوچک کلمات کار کنید. وقتی در تلاش برای یادگیری لغات جدید هستید، با یک فهرست عظیم لغات کار نکنید. تنها چند لغت را در یک زمان یاد بگیرید و تا واقعاً آن لغات را یاد نگرفته اید حرکت نکنید.

۲ به همه چیز در خانه ی خود برچسب بزنید. همه چیز خانه ی خود را برچسب بزنید تا در یادگیری آن لغات به شما کمک کند. این به شما آموزش می دهد تا وقتی آن لغت را دیدید به تصویرش فکر کنید، به جای این که هر چیزی را در ذهن خود ترجمه کنید.
۳

از تصاویر گوگل استفاده کنید. جستجوی تصویر گوگل روشی عالی برای یادگیری اسامی در زبان است (و تعدادی از انواع لغات دیگر). در ابزار جستجوی تصاویر به دنبال لغات جدید بگردید و تصاویری که نمایش داده شوند به یادگیری شما کمک خواهند کرد!
۴
تلاش نکنید که با استفاده از فلش کارت ها بیاموزید. به طور کلی، شما نباید فقط برای لغات از فلش کارت استفاده کنید (با لغت انگلیسی در یک طرف و لغت خودتان در طرفی دیگر). این به شما آموزش می دهد تا هر چیزی را که در فکرتان است ترجمه کنید، و فهمیدن زبان انگلیسی را که گوش می کنید، به تعویق می اندازد. به جای آن، تلاش کنید تا لغت انگلیسی را با صدا یا تصویر بیاموزید.
۵
بیش از حد روی گرامر تمرکز نکنید. مساله ای که درباره ی انگلیسی وجود دارد این است که بیش تر مردم با گرامری عالی صحبت نمی کنند و تعداد کمی حتی با گرامری خوب صحبت می کنند. اگر شما تمام وقت خود را به تلاش برای یادگیری گرامر بگذرانید، زمان زیادی را تلف می کنید. غیر صحیح صحبت کنید: اشکالی ندارد! یک نفر پیدا می شود که اشتباه شما را تصحیح کند و شما در گذر زمان یاد خواهید گرفت.
۶
از تلاش کردن نهراسید! مهم ترین قسمت یادگیری سریع یک زبان این است که فقط به آن زبان صحبت کنید. فقط تا جایی که می توانید از مهارت های زبانی خود استفاده کنید. نگران اشتباه کردن یا درست نگفتن چیزی نباشید. استفاده نکردن از مهارت های خود باعث می شود که خیلی کندتر بیاموزید. فقط صحبت کنید! شما می توانید انجامش دهید!