دانشگاه آکسفورد

عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد

دانشکده زبان انگلیسی دانشگاه آکسفورد بزرگترین مرکز در بریتانیا است و یکی از معتبرترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در دنیا است. دانشکده زبان دانشگاه آکسفورد از سال ۱۸۹۴ تاسیس شده است و کار خود را آغاز کزده است. در این بخش از دانشگاه آکسفورد بیش از ۸۰ پروفسور ، استاد دانشگاه و مسوئلین آموزش زبان انگلیسی مشغول تدریس هستند. تقریبا در تمام طول سال هزاران دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. این دوره ها از تاریخ ادبیات زبان انگلیسی از آنگلو ساکسن ها تا زمان حال را مورد بررسی قرار می دهد.

در جدیدترین تحقیقات انجام شده در دانشگاه آکسفورد ، از ۹۳ تحقیق انجام شده در دانشگاه ۴۰ % از آنها درجه کیفی ۴ را کسب نموده است. در تمام موسسات کنرل کیفی در دنیا دانشگاه آکسفورد در آموزش زبان درجه عالی را کسب می نماید.

از اهداف دانشکده زبان دانشگاه آکسفورد  گرد آوری بهترین اساتید آموزش زبان در دنیا است. این اساتید در تلاش هستند تا هر روزه بر  کیفیت رشته آموزش زبان دنیا بیافزایند. دانشگاه آکسفورد پدید آورنده تحقیقات پیرامون شکسپیر بوده است و یکی از افتخارات این دانشگاه تلاش برای تاسیس مدرک پروفسوری در رشته شکسپیر و مطالعات مربوط به آن بوده است.

دانشگاه آکسفورد بسیار در زمینه سرمایه گذاری و اعطای بورس تحصیلی به دانشجچویان فوق دکترا  و دکترای آموزش زبان انگلیسی پیشرو است و برای ادبیات زبان انگلیسی بسیار سرمایه گذاری می نماید.

در پایان دانشگاه آکسفورد برای فارغ التحصیلان دانشگاه خود فرصت های آموزشی زیادی را بوجود می اورد تا بتوانند به پرورش دانشجویان جدیدالورود بپردازند. با توجه به کاهش بودجه دولت انگلیس برای دانشجویان ، این دانشگاه سهم عظیمی برای پرورش دانشجویان می پردازد و اعطای این بورس های تحصیلی به دانشجویان باعث ایجاد محیطی رقابتی در بین دانشجویان شده است.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نیاز به اطلاعات بیشتر پیرامون بورس دانشگاه آکسفورد و پذیرش دانشگاه آکسفورد دارند می توانند با موسسه زبان ایران آکسفورد ماس پرفته و یا فرم مشاوره را پر نمایید.