آموزش آنلاین و رایگان واقعی زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به معرفی آموزش آنلاین و رایگان واقعی زبان می پردازد که هیچ کدام حتی یک ریال هم برایتان هزینه نخواهد داشت. پس با ما باشید تا بتوانید این منابع بی نظیر را ببینید.

اما آموزش آنلاین و رایگان واقعی زبان را با هم ببینیم:

آموزش آنلاین و رایگان واقعی زبان
آموزش آنلاین و رایگان واقعی زبان

۱- B.B C Languages
وبسایت­های B.B C دوره های یادگیری زبان را در ۴۰ زبان در اختیار می گذارد! درس­های خوبی برای آموزش لغات و عبارات ضروری مسافران در کنار دوره هایی با خدمات کامل برای زبان هایی مانند فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، یونانی و چینی وجود دارند.
درس­ها و منابع شامل یادگیری زبان می شوند که فقط برای بچه ها مناسب است و جدول کلمات متقاطع برای زبان­آموزان بصری است که ترجیح می دهند خارج از حالت متعارف کار کنند. تمرین لغات و گرامر را با انتخابی از برنامه­های اخبار، تلویزیون و رادیو برای تمرین غوطه­ وری و مطالعه­ ی فرهنگی با هم جور کنید.
صفحه­ ی این سایت به شکل آرشیو در آمده است و دیگر به روز رسانی نمی­شود، اما هنوز هم یک منبع رایگان و خارق العاده است که می­تواند به تنهایی در جایگاه بالایی باشد یا به عنوان مکملی برای دوره­ های دیگر کاربرد داشته باشد.

۲- Effective Language Learning
این وبسایت درس های رایگانی را به چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی ارائه می کند! این با منابعی عالی همراه است تا به شما کمک کند کدام زبان را انتخاب کنید و بهترین روش های یادگیری آن را به شما نشان دهد.
با راهنمای زبان شروع کنید، که پیش زمینه ی هر زبان را کشف می کند، میزان سختی یادگیری آن ها را طبقه بندی می کند و چگونگی مرتبط بودن آن ها را با انگلیسی از لحاظ زبان شناسی و فرهنگی مقایسه می کند.
روی نکات یادگیری زبان کلیک کنید و ۱۷ روش عالی را در مورد فهمیدن درس های آنلاین بخوانید. شما با وجود ایده های مطالعه ی کمک کننده ی این منبع شانس خود را برای موفقیت افزایش می دهید، برای مثال: تمرین فکر کردن به زبانی دیگر، تجربه ی غوطه وری با استفاده از فرهنگ عامه، درس های خود را به قسمت های کوچک تقسیم کنید و  در مورد اشتباهات به خود سخت نگیرید.
اگر شما درباره ی کیفیت گزینه های پولی یادگیری آنلاین زبان کنجکاو هستید، از صفحه ی Language Course Reviews برای مقایسه ی همگام برنامه های نرم افزار اصلی رایج در بازار دیدن کنید. این منبعی مفید است، اما فراموش نکنید که تعداد زیادی منابع آنلاین رایگان قابل دسترس وجود دارد!

۳- LanguageGuide
شما در این جا درس های مربوط به لغات را در بیش تر از ۲۵ زبان پیدا خواهید کرد، که با منابع صوتی تکمیل شده اند تا در یادگیری تلفظ به شما کمک کنند. گوش کردن به فایل های صوتی قسمت مهمی از جذب لغات جدید و یادگیری در استفاده ی درست از آن ها است.
درس های مربوط به لغات هم برای زبان آموزان شنیداری عالی است و هم برای زبان آموزان بصری چون آن ها تصاویر را با هر فایل صوتی ترکیب می کنند. بعضی از تمرین ها از قبل و به طور پیش فرض برای سطح پیشرفته تنظیم شده است، اما شما می توانید سختی سطح را در تنظیمات خود تطبیق دهید (روی دکمه ی گوشه ی سمت راست بالا کلیک کنید).
وقتی زمان امتحان کردن دانش شما شد، مطمئن شوید که از هر دوی چالش های صحبت کردن و گوش کردن استفاده می کنید!

۴- MyLanguages
اگر شما به دنبال زبان­هایی هستید که کم تر مطالعه می شوند، مانند عبری، اردو یا ولزی، به دنبال چیز دیگری نگردید! وبسایت MyLanguages  یک منبع رایگان عالی است برای تقریبا هر زبانی که شما می توانید تصور کنید، از زبان های کم کاربرد گرفته تا زبان هایی که پرکاربرد هستند.
این وبسایت برای استفاده کننده، آسان و جستجو در آن خیلی راحت است. میله­ی لغزنده­ی سمت چپ را پایین بکشید تا به لینک صفحه­ها برسید؛ برای مثال عبارات، لغات و ‘آزمایشگاه رادیویی’، که لینک های ایستگاه های رادیویی را به زبان های مختلف فراهم می کند.
شما همچنین منابع منحصر به فرد و دم دستی مانند کیبوردهای مجازی برای زبان های خارجی و مولد نویسه گردانی پیدا خواهید کرد که آوای متن داده شده را به زبان مقصد خود مشاهده کنید. از دیکشنری، تمرین ها و ویدئو کلیپ های قابل دانلود استفاده کنید تا بیش ترین استفاده را از تجربه ی یادگیری خود داشته باشید.

۵- Open Culture
این مجموعه ی آموزشی از طریق وبسایت های متنوع، کانال های یوتیوب، دانلودهای صوتی iTunes و اپلیکیشن ها، درس ها را در ۴۸ زبان مختلف در اختیار شما قرار می دهد. شما صرف نظر از سبک یادگیری تان، گزینه ای مناسب را در این جا پیدا خواهید کرد.
بعضی زبان ها بهتر از بقیه ارائه می شوند، اما هر طبقه بندی، گزینه ها و جایگاه های مختلفی را لیست می کند، و به شما اجازه می دهد تا فرمت های درس را با روش مطالعه ای مورد علاقه ی خود مطابقت دهید. دوره ها از لحاظ الفبای زبان مرتب شده اند که شروع کار را راحت می کند.
این سایت، منابع فرهنگی رایگانی را هم در اختیار می گذارد، که شامل دانلودهای کتاب، فیلم، سخن رانی، هنر، تصاویر و موسیقی است. این منابع مکمل مفید به شما کمک خواهند کرد تا فرهنگ و تاریخ زبانی را که به آن صحبت می کنید، بیاموزید!