Reflet کتاب زبان فرانسه

Reflet کتاب زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش آموزش زبان فرانسه خود به معرفی کتاب Reflet یا قفله می پردازد. این کتاب از محبوب ترین کتاب های یادگیری زابن فرانسه بوده است ولی امروزه دیگر متد های جایگزین دیگر شاید جای این کتاب را گرفته اند. Reflet کتاب آموزش زبان فرانسه از انتشارات Hachette می باشد که می توان گفت بهترین و بزرگترین انتشارات کتاب های آموزش زبان فرانسه می باشد. کتاب های دیگری همانند le nouveau Taxi ، Café Creme نیز از این انشارات معروف می باشند.

reflet کتاب زبان فرانسه
reflet کتاب زبان فرانسه

چرا قفله Reflet بخوانیم؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب Multimedia بودن آن است. داشتن ویدیو های بسیار زیاد و DVD ها تصویری کار را برای نوجوانان و کسانی که قصد شروع زبان فرانسه را دارند بسیار دلچسب می کند. تقریبا تمامی درس ها دارای فایل های ویدیو آموزش زبان فرانسه هستند که باید دیده شوند. همین مسئله که شما از طریق فیلم آموزش زبان فرانسه در حال یادگیری زبان هستید برای بسیاری بسیار دلخواه است.

دیالوگ ها و مکالمه های قفله Reflet کتاب زبان فرانسه بیشتر در مورد محیط های کاری و موقعیت های مرسوم اجتماعی است که می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد.

تمرین های بسیار زیادی که در کتاب وجود دارند نیز از مزایایی  دیگر این کتاب است. شاید بتوان گفت هیچ کتاب دیگری در زبان فرانسه به اندازه این کتاب دارای تمرین های متفاوت نیست.

نقاط ضعف Reflet کتاب زبان فرانسه

به هر حال هر پدیده ای دارای نقاط ضعف نیز هست. به عنوان مثال این کتاب به دلیل سخت شروع کردن زبان همیشه زیر سوال بوده است. معمولا قسمت های گرامری کتاب دارای توضیحات کافی نیستند و بار اصلی به دوش معلم است.

ویدیو ها بسیار قدیمی و در برخی مواقع بسیار کم کیفیت هستند و محیط قدیمی آنها شاید در حال حاضر برای زبان آموزان مناسب نباشد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد تا زمانی که ویرایش جدیدی از کتاب نیامده بهتر است سراغ متد های دیگر زبان فرانسه بروید.