منابع آزمون PTE سال ۲۰۲۴

دانلود رایگان منابع آزمون PTE سال ۱۴۰۲

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بزرگترین آرشیو به روز منابع آزمون PTE را به رایگان در اختیار شما زبان آموزان قرار می دهد. این منابع هر ماه به روز می شوند و شما می توانید دانلود کتاب های PTE را به رایگان انجام دهید. منابع و کتاب ها و ویدیو های آموزش PTE به شامل موارد زیر می شوند:

آزمون جدید و به روز Pearson Test of English یا همان PTE بسیار مورد قبول قرار گرفته و کشور های زیادی از جمله استرالیا و کانادا آن را به عنوان آزمون معتبر می پذیرند. البته بهتر است بدانید که در سال ۲۰۲۴ تنها نوع آزمون PTE Academic برای مهاجرت استفاده می شود و انواع دیگر PTE همانند PTE جنرال را نمی توانید برای مهاجرت یا ادامه تحصیل استفاده کنید.


دانلود کتاب های PTE آکادمیک و متریال آموزش PTE

منابع آزمون PTE
منابع آزمون PTE

در قسمت های زیر می توانید کتاب های Official و منابع رسمی اعلام شده از Pearson و انتشارات معتبر دنیا را رایگان دانلود کنید. این کتاب ها مهم ترین منابع یادگیری آزمون پی تی ای می باشد و به همین دلیل باید بسیار مورد توجه شما باشند. پس حتما باید مورد توجه داوطلبین ازمون باشد.

دانلود کتاب The Official Guide to PTE Academic

مطمئنا این کتاب اولین کتابی است که باید مورد مطالعه یک داوطلب PTE باشد. آزمون PTE چون آزمون جدیدی است اطلاعات نادرست هم زیاد در مورد آن وجود دارد. پس قبل از هر چیزی این کتاب را دانلود کنید و بخوانید تا با اصلی ترین و بهترین روش های آموزش PTE آشنا شوید.

برای دانلود کتاب The Official Guide To PTE Academic کلیک کنید.

دانلود کتاب PTE Academic Score Guide

PTE-Score-Guide-pdf
PTE-Score-Guide-pdf

بهترین راهنمای امتحان پی تی ای را می توان کتاب Score Guide دانست. این کتاب از بهترین منابع آموزش برای آزمون PTE می باشد و برای درک سیتم نمره دهی، نکات مهم برای آزمون PTE، انواع سوالات و هم چنین قوانین امتحان برایتان بسیار مفید می باشد. پس حتما کتاب را دانلود PTE Academic Score Guide PDF کنید و تمام قسمت های آن را بخوانید.

برای دانلود PDF کتاب PTE Academic Score Guide کلیک کنید.

دانلود کتاب PTE Practice Test Plus

کتاب Practice Test Plus یکی از مهم ترین منابع برای آشنایی با سوالات PTE می باشد. در این کتاب ۴ سری آزمون کامل PTE وجود دارد که توسط Pearson یعنی سازمان تولید کننده تست می شود. در آزمون های اول و دوم توضیحات و راهنمایی ها برای نحوه انجام داده شده است اما در آزمون ۳ و ۴ تنها سوالات ارائه شده و شما همانند یک آزمون واقعی باید به آنها جواب دهید.

برای دانلود PDF کتاب PTE Practice Test Plus کلیک کنید.

دانلود کتاب نکات کلیدی PTE Test Tips و راهنمای آزمون PTE 2024

اگر دوست دارید یک منبع معتبر برای موفقیت در آزمون PTE داشته باشید و نکات مهم و کلیدی آزمون را نیز بشناسید بهترین منبع موجود دانلود PTE Academic Test Tips می باشد. در این کتابچه شما با انواع سوالات ، تعداد ، زمانبندی ، میانبر ها ، نکات کلیدی و روش های مدیریت زمان در آزمون آشنا می شوید. با مطالعه این PDF می توانید به راحتی با قوانین آزمون اشنا شوید و بدانید که از دید طراحان سوالات آزمون PTE چه مواردی برای شما مفید هستند و چه مواردی از اهمیت خاصی برخوردار نیستند.

برای دانلود این کتاب بسیار مفید به صورتPDF کلیک کنید.

PTEA_Test_Tips(1)

دانلود کتاب PTE Academic Test Builder

این کتاب توسط انتشارات MacMillan نوشته شده است و بهترین کتاب سال ۲۰۲۴ PTE برای دانستن استراتژی ها و تکنیک امتحان PTE می باشد. این کتاب هم دارای ۴ آزمون کامل می باشد و علاوه بر آزمون ها راهنمایی های لازم نیز آورده شده است. همچنین دارای نرم افزار می باشد که می توانید کاملا شبیه ازمون اصلی PTE که کامپیوتری است با آزمون آشنا شوید.

برای دانلود کتاب PTE Test Builder و دریافت رایگان پک پی تی ای حتما فرم موجود در قسمت تماس با ما سایت را پر کنید.

دانلود رایگان کتاب PTE Academic Expert B1 + Audio

این کتاب هم توسط انتشارات پیرسون نوشته شده است و به همین دلیل بسیار معتبر است. سری کتاب های Expert تنها کتاب های سطح بندی شده PTE می باشند. اولین کتاب های Expert B1 می باشد که سطح ابتدایی می باشد. کتاب دارای کتاب آموزش PTE و MyEnglishLab می باشد.

برای دانلود کتاب PTE Academic Expert B1 کلیک کنید.

دانلود کتاب PTE Academic Expert B2 + Audio

سطح پیشرفته تر کتاب Expert سطح B2 میباشد. این سطح برای نمره های بالاتر طراحی شده است و به داوطلب کمک می کند نمره های بالاتری مانند ۶۰ به بالا را ه دست بیاورد. حتما این کتاب را نیز در لیست بهترین منابع آزمون PTE خود قرار دهید و آن را دانلود کنید.

برای دانلود کتاب PTE Academic Expert B2 کلیک کنید.

کتاب Wiley’s PTE Advantage for Academic Module

جدیدترین کتاب آموزش PTE همین کتاب می باشد. این کتاب همه چیز دارد: آزمون های آزمایشی ، استراتژی های آزمون، مثال های فراوان، اشتباهات پر تکرار PTE و همه موارد دیگر را شامل می شود. پس حتما این کتاب را بگیرید و برای نمره های بالای ۶۵ از آن استفاده کنید.

برای دانلود کتاب Wiley’s PTE Advantage for Academic Module کلیک کنید.


نمونه سوالات پر تکرار PTE

یکی دیگر از مواردی که حتما باید مورد بررسی شما قرار بگیرد نمونه سوالات پر تکرار آزمون PTE می باشد. آزمون PTE جزو آزمون هایی است که هر چقدر سوالات آن را بهتر بشناسید عملکرد بهتری خواهید داشت. مسئله دوم در مورد اهمیت سوالات پر تکرار این است که امتحان PTEبر اساس سوالات یکسان برگزار می شود و شانس اینکه یک سوال در آزمون های دیگری تکرار شود هم وجود دارد.

پیش بینی سوالات PTE

یکی دیگر از منابع بسیار با ارزش PTE پیش بینی یا Prediction هایی است که به صورت متداول ارائه می شوند. این پیش بینی ها با احتمال خیلی زیاد در آزمون های آینده وجود خواهند داشت. پس حتما برای آمادگی امتحان PTE باید این پیش بینی ها را نیز تهیه کنید و تمرین کنید.

برای دانلود نمونه سوالات پر تکرار PTE و پیش بینی سوالات PTE سال ۲۰۲۴ کلیک کنید.


ویدیو آموزشی آزمون PTE

اما دیدن فیلم آموزش PTE در مورد آزمون نیز بسیار مفید است. اگر دوست دارید در مورد آزمون PTE و مهارت های Reading, Listening , Writing, Speaking فیلم ببینید و از افرادی که در آزمون شرکت کرده اند و شرایطشان با خبر باشید بهتر است به لینک زیر بروید و ویدیو های منابع آزمون PTE را ببینید. هم چنین در قسمت ویدیو های آموزش PTE سایت ایران آکسفورد ویدیو های آموزش رایگان توسط بهترین استاد PTE ارائه می شوند. حتما این ویدیو ها را نیز ببنید.

برای ویدیو های آموزش PTE کلیک کنید.

برای ورود و دیدن ویدیو های Pearson اینجا را کلیک کنید.


آزمون آزمایشی PTE رایگان آنلاین

آزمون های آزمایشی یکی از مهم ترین قسمت ها در آمادگی برای هر آزمونی می باشند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بزرگترین مرکز برگزاری آزمون های آزمایشی PTE در ایران می باشند. امتحان شبیه سازی شده پی تی ای بسیار اهمیت دارد زیرا می تواند وضعیت شما را بسیار به آزمون واقعی پیش بینی کند.

برای شرکت در آزمون آزمایشی رایگان PTE پست آموزش کامل PTE را دنبال کنید.

ثبت نام در آزمون های آزمایشی PTE سایت Pearson

سایت Pearson هم البته امتحان Mock PTE را به صورت آنلاین برگزار می کند. یکی از مزیت های این امتحان دادن جوتپاب بسیار دقیق و ارزیابی توسط خود مرکز آزمون PTE می باشئد.

اگر آماده آزمون هستید و می خواهید بدانید در چه سطحی قرار دارید بهترین کار شرکت در آزمون آزمایشی PTE می باشد.

برای دیدن نحوه ثبت نام آزمون آزمایشی PTE کلیک کنید.

برای شرکت در دوره ها و یا آزمون های آزمایشی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

بهترین کتاب آموزش PTE کدام کتاب است؟

بهترین کتاب آموزش PTE را می توان کتاب The Official guide to PTE دانست. البته کتاب های PTE Expert و PTE Test Builder هم از کتاب های بسیار خوب هستند.

آیا PTE را می توان به صورت Self Study کار کرد؟

بله! اگر سطحتان مناسب باشد می توانید با خواندن کتاب های متفاوت PTE به صورت خودآموز در آزمون شرکت کنید.

آیا نرم افزار PTE هم با کتاب های PTE ارائه می شود؟

بله! خوشبختانه کتاب های PTE معمولا با نرم افزار شبیه سازی آزمون هستند که این کار باعث می شود شما با شرایط آزمون بیشتر آشنا شوید.