کتاب آموزش زبان روسی

آموزش زبان
آموزش زبان

کتاب آموزش زبان روسی

زبان روسی جزو زبان هایی است که بسیاری از افراد نیاز به آن دارند. کتاب آموزش زبان روسی در این روند می تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. کتاب ها و منابع آموزش زبان روسی تنوع کتاب های آموزش دیگر زبان ها را ندارند . بنابراین آموزشگاه زبان روسی ایران آکسفورد سعی کرده در این مقاله منابع و کتاب آموزش زبان روسی را برای استفاده زبان اموزان معرفی نماید.

این منابع آموزش زبان روسی جزو منابعی هستند که ما مطمئن هستیم می توانند در روند اموزش زبان روسی زبان آموزان تغییرات مثبتی ایجاد کنند.

  • کتاب آموزش زبان روسی Jili Bili

این کتاب جزو کتاب های بسیار خوب آموزش زبان روسی است که با تاکید روی مکالمه روسی سعی کرده زبان آموزان را با محیطی دلپذیر به زبان روسی آشنا سازد.

  • کتاب Russian Life

یکی از کتاب های خوب برای سطوح متوسط می باشد. این کتاب از مجلات به زبان روسی بسیار استفاده می شود.

  • کتاب آموزش زبان روسی ( گرامر) V Puti

یک کتاب بسیار منظم برای آموزش گرامر زبان روسی با استفاده از مکالمه های زبان روسی ، متن ها و تمرین های گرامری بسیار سعی دارد گرامر زبان روسی را بهبود بخشد.

  • کتاب آموزش زبان روسی Learn Russian

یکی از وب سایت های آموزش زبان روسی می باشد که شامل ۳۰ درس زبان روسی است. این وب سایت شامل درس های تلفظ ، گرامر و معرفی زبان روسی می باشد.

  • کتاب  Oxford Take Off in Russian

یک کتاب کوتاه که با ترکیب مهارت های اموزش زبان روسی که با به کارگیری از افراد روس زبان برای مکالمات سعی کرده به آموزش زبان روسی کمک کند.

آموزشگاه زبان روسی ایران آکسفورد یکی از معدود آموزشگاه های زبان روسی در ایران می باشد که با داشتن استاندارد های جهانی آموزش زبان ، و تاییده های متفاوت اقدام به آموزش زبان روسی می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.