استخدام مدرس زبان روسی ۱۴۰۳ با بیمه و مزایا

استخدام مدرس زبان روسی

دپارتمان زبان روسی موسسه ی ایران آکسفورد جهت تکمیل کادر پویا و حرفه ای زبان روسی خود همیشه به استخدام مدرس زبان روسی مجرب به عنوان یک اولویت نگاه کرده است. ما برای مدرسین زبان روسی علاوه بر حقوق مناسب مزایایی همچون بیمه را نیز در نظر میگیریم. مدرسین روسی می توانند در ایران آکسفورد به موقعیت های بالاتری نیز دست پیدا کنند. ما در دوره ها هم به صورت تدریس آنلاین و هم به صورت حضوری به مدرسین مجرب روسی نیاز داریم. برای دیدن شرایط جذب و پر کردن فرم استخدام مدرس روسی این مطلب را دنبال کنید.

مدرس زبان روسی
مدرس زبان روسی

اگر دوست دارید با کتاب ها و متد های ما در زبان روسی آشنا شوید حتما مطلب آموزش زبان روسی را ببینید.

اگر خود را مدرس خوبی می دانید و فکر می کنید که می توانید برای آموزش زبان روسی اقدام کنید حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید. هنگامی که شما برای موسسه ما درخواست تدریس در رشته ی زبان روسی را بفرستید، باید رزومه ایی از خود ارایه دهید، پس از ارسال رزومه مرحله ی بررسی رزومه ی شما آغاز می شود و پس از تایید رزومه ی شما هماهنگی برای جلسات مصاحبه و آزمون های ورودی انجام می شود.

پس از طی کردن دوره های مربوط به تدریس و قبولی در آزمون عملی می توانید شروع به تدریس کنید.

در طول حضور شما در ایران آکسفورد، در صورت رضایت از عملکرد شما و هم چنین رضایت زبان آموزان از نحوه تدریس شما، موسسه شرایط را برای ترفیع از نظر موقعیت و هم چنین از نظر مالی باری شما فراهم می کند.

شرایط لازم برای استخدام مدرس زبان روسی

● مدرس زبان روسی با تحصیلات مرتبط (کارشناسی، ارشد یا در حال تحصیل) یا مدرس نیتیو

● دارای سابقه و یا توانمندی در تدریس روسی 

توانایی تدریس دوره های پادفک به زبان روسی جهت تدریس حضوری، آنلاین، خصوصی و گروهی در آموزشگاه و یا اعزام مدرس در منزل و یا محل کار

● تسلط کامل به زبان روسی (ارائه مدرک)

مدرس باید بر روی اصول تدریس مسلط باشد. ارائه مدارک مرتبط دانشگاهی یا آزاد تربیت مدرس می تواند امتیاز ویژه ای به حساب بیاید.

مزایای مدرس زبان روسی

۱. حقوق خوب و مناسب

۲. وجود چالش های بسیار که باعث وجود هیجان و خارق العادگی میشه

۴. حضور و کار کنار برترین ها 

۵. حضور در محتوای رسانه های اکسیر و کسب شهرت در زمینه تدریس

مدارک لازم برای استخدام مدرس زبان روسی

ارائه مدارک شناسایی معتبر

● ارائه مدرک مرتبط با زبان روسی

● مدارک تربیت مدرس و یا تحصیل در رشته زبان روسی در دانشگاه

استخدام تمام وقت و پاره وقت مدرس زبان روسی

این مدرسین میتوانند به صورت تمام وقت و نیمه وقت به دانش آموزان درس دهند. مدرسی که به صورت نیمه وقت به دانش آمزان درس میدهد میتواند به صورت خصوصی هم برای دانش آموزان خود که قادر نبودند در کلاس حاظر شوند کلاس جبرانی برگزار کند و به آنها به صورت کاملا خصوصی درس دهد. چون قطعا مدرسین نیمه وقت زمان بیشتری داردن تا بتوانند به دانش آموزان درس دهند.

اگر برای تدریس زبان انگلیسی هم علاقه مند هستید حتما مطلب استخدام مدرس زبان انگلیسی را ببینید.

حقوق مدرسین زبان روسی

حقوقی که برای مدرسین زبان روسی در نظر گرفته شده است به صورت ترمی و یا دوره ای است. به این صورت که مدرسین در موسسه حضور پیدا میکنند و براساس ساعات یا کلاس هایی که برگزار کرده اند حقوق دریافت می کنند. اگر آنها زمان بیشتری در موسسه حضور داشته باشند و کلاس های بیشتر و ساعات بیشتری را قبول کنند به طبع آن دستمزد خیلی بهتری خواهند داشت.

فرم تقاضای تدریس زبان روسی

برای تقاضای تدریس لطفا فرم زیر را پر نمایید

برای دانلود فرم استخدام مدرس زبان روسی کلیک کنید و پس از پر کردن فرم آن را به ایمیل موسسه به آدرس info@iranianlc.com با موضوع “مدرس زبان روسی” ارسال نمایید.

سوالات متداول

آیا تدریس زبان روسی به صورت آنلاین هم انجام می شود؟

بله مدرسین می توانند به دو صورت حضوری و یا آنلاین نسبت به تردیس زبان روسی اقدام کنند.

استخدام زبان روسی بدون سابقه هم انجام می شود؟

سابقه کاری نقش خیلی مهمی در استخدام مدرس دارد. اما در صورتی که رزومه مدرس بسیار قوی باشد ولی سابقه کاری نداشته باشد می تواند با مسئولین موسسه مشاوره داشته باشد تا تصمیم گیری انجام شود.

آیا امکان داشتن بیمه هم برای مدرسین وجود دارد؟

بله مدرسین روسی می توانند از امکان بیمه و مزایای دیگر موسسه استفاده نمایند