دیکشنری زبان اسپانیایی

دیکشنری زبان اسپانیایی
فرهنگ های لغت یا دیکشنری ها برای زبان آموزان همانند سوخت یک اتوموبیل می باشد. هر چه بیشتر به آن نگاه کنید و از آن استفاده کنید سرعتتان در آموزش زبان اسپانیایی بیشتر می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده معتبرترین کلاس های آموزش زبان اسپانیایی در ایران در این مقاله بهترین دیکشنری زبان اسپانیایی را معرفی می کند. اما بهترین نسبی است باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید تا بهترین برایتان تعریف شود.

دیکشنری زبان اسپانیایی
دیکشنری زبان اسپانیایی

انتخاب بهترین دیکشنری زبان اسپانیایی کار آسانی نیست. اولین نکته ای که باید توجه کنید این است که یک دیکشنری خوب ارزان نیست و ممکن است حتی کمی گران هم به نظر برسد اما ارزشش را دارد. اما برای خرید یک دیکشنری زبان اسپانیایی به نکات زیر توجه کنید:
معانی ساده : بهتر است که معانی لغات ساده بیان شوند. زیرا شما در حال یادگیری هستید و نباید با خواندن یک معنی چندین لغت جدید برایتان به وجود بیاید.
کلمات زیاد: هر چه قدر دیکشنری شما بیشتر لغت داشته باشد کار شما در سطوح بالاتر نیز آسان تر خواهد شد.
مثال های زیاد: هر چه نمونه های بیشتری برای شما آورده شود شما بهتر کلمه را به ذهن می سپارید.
نرم افزار دیکشنری زبان اسپانیایی : بهتر است حتما دیکشنری را انتخاب کنید که نسخه دیجیتالی نیز داشته باشد. دیکشنری زبان اسپانیایی برای اندروید و یا ایفون می تواند همیشه همراه شما باشد و در هر جایی بدون مشکل از آن استفاده کنید.
اما ما به ترتیب کاربردی ترین دیکشنری زبان اسپانیایی را در زیر نام می بریم:
Oxford Pocket Dictionary : با داشتن نسخه آنلاین خود در Wordrefrence دیکشنری آکسفورد یکی از گزینه های بسیار خوب برای زبان آموزان است.
دیکشنری اسپانیایی Collins : این انتشارات که از سال ۱۸۱۹ در حال چاپ فرهنگ های لغات است هم نسخه آنلاین دارد و هم دیکشنری کاغذی
دیکشنری Cambridge : با داشتن حدود ۳۵۰۰۰ کلمه و مثال های زیاد دیکشنری کمبریج می تواند حتی در گرامر هم به شما کمک کند.
برای شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.