اپلیکیشن‌های مترجم زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به برخی از اپلیکیشن‌های مترجم زبان اسپانیایی اشاره می کند که می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. اگر در حال یادگیری زبان اسپانیایی هستید می توانید سریعتر با این اپ ها جملات و کلمه ها را به ذهن بسپارید.

اپلیکیشن‌های مترجم زبان اسپانیایی
اپلیکیشن‌های مترجم زبان اسپانیایی

لیستی از اپلیکیشن‌های مترجم زبان اسپانیایی

۱- Google Translate

www.translate.google; رایگان

بله، این ترغیب کننده است که از Google صرف نظر کنید و به دنبال چیزی باشید که کم‌تر شرکتی باشد،‌ اما Google Translate با یک سری ویژگی‌های جدید برای مسافران ارتقاء یافته است. کار با آن به همان اندازه راحت است که شما موبایل خود را به طرف متنی ناآشنا نشانه بگیرید و ببینید که چه چیزی روی صفحه‌ی نمایش‌تان پدیدار می‌شود. ترجمه‌ی اسپانیایی زمان واقعی حتی وقتی که شما به خدمات موبایل دسترسی ندارید با موبایل اندروید کار می‌کند.

۲- Yandex Translate

www.translate.yandex.com; رایگان

سایت Google ممکن است برای کاربران اندروید عالی باشد، اما خریداران آیفون احتمال دارد که با ترجمه در زمان واقعی بدون وای‌فای یا خدمات موبایل کمی سختی بیش‌تری را متحمل شوند. خوش بختانه، Yandex‌ وجود دارد که جریانی مقایسه‌ای را پیشنهاد می‌کند. یکی از بهترین خدمات ترجمه‌اش چیست؟ درست فهمیدید، برای زبان اسپانیایی است.

۳- iTranslate

www.itranslateapp.com; رایگان

آیا می‌خواهید به اسپانیا بروید و باید عبارات مهم متعددی را بدانید؟ iTranslate ذخیره‌ی سؤالات یا مسیرهایی که شاید بعداً لازم باشد بپرسید را آسان می‌کند‌. توانایی ترجمه‌ی بیشتر از ۸۰ زبان را دارد، پس به واقع تنها اپلیکیشن ترجمه‌ای است که شما شاید در سفرتان به آن احتیاج پیدا کنید. (توجه کنید: برای استفاده از آن باید اینترنت داشته باشید.)

۴- iTranslate Voice 2

www.itranslatevoice.com؛ ۵ دلار و ۲۲ سنت

در حالی که مدل ساده ی iTranslate متون و زبان‌های زیادی را برای یادگیری برای شما فراهم می‌کند، هیچ چیز در واقع با داشتن توانایی برقرای ارتباط با دیگران از طریق صدا برابری نمی‌کند. آیا باید دو گویش اسپانیایی را کشف کنید؟ یکی در اسپانیایی و دیگری در گواتمالایی؟ این اپلیکیشن پول کمی از شما می‌گیرد.

۵- SayHi

www.sayhitranslate.com; رایگان

همه‌ی ما نمی‌خواهیم که در سفرمان درباره‌ی باسوادتر شدن از لحاظ تکنولوژی فکر کنیم. در واقع، هر چه اپلیکیشن ما کمتر پیچیده باشد، بهتر است. SayHi ‘ذخیره’ نامیده می شود، اما وقتی شما سعی می‌کنید که لغت درست را به یاد داشته باشید هم جنبه‌ی مثبتی به حساب می‌آید. گاهی، سادگی بهترین است.

۶- TripLingo

www.triplingo.com; رایگان

سادگی‌ می‌تواند بهترین باشد… مگر این که شما بخواهید در مسیر کاملاً مخالف بروید. این اپلیکیشن خدمات رسان همه جانبه یک حسابگر نکته سنج، مترجم زنده، و نکاتی برای کمک به آماده شدن شما برای سفر دارد. یکی از برنامه ریزی شده‌ترین زبان‌هایش چیست؟ اسپانیایی.

۷- The pilot

www.waverlylabs.com؛ ۲۴۹ دلار

به آینده خوش آمدید! Pilot ممکن است کمی گران باشد (و هنوز برای همه در بازار در دسترس نیست)، اما تا به الان بهترین ترجمه‌ی real-time را به رخ می‌کشد. شما از طریق گوشی‌های تهیه شده، همان طور که مکالمه پیش می‌رود ترجمه را می‌شنوید‌. به طور هم زمان هم کمی وحشت‌آور است و هم کمی باحال.

۸- Speak and Translate

www.apalon.com؛ ۱۹ دلار

این اپلیکیشن را iJunkies به عنوان روشی عالی برای یکپارچه کردن تمام دستگاه‌ها به حساب می‌آورد- که شامل Apple Watch است. فراهم کردن ترجمه‌ی زمان واقعی برای زبان‌هایی که بیشترین گویشوران را دارد (همین‌طور گویش های اسپانیایی و مکزیکی)، روشی عالی است تا همه چیز را کنار هم نگه داشت و برای هر تجارتی بسیار کمک کننده است.

۹- Microsoft Translator

www.translator.microsoft.com; رایگان

یکی از مزایای اصلی دستگاه مایکروسافت این است که قادر به ترجمه ی نُه زبان در زمان واقعی است (شامل اسپانیایی). حتی بهتر از این؟ احتیاجی نیست که برای انجام دادن کار خود به اینترنت متصل باشید. وقتی شما همیشه وای‌فای یا شبکه‌ی موبایل ثابت ندارید، این ابزاری بسیار ارزشمند برای ارتباط با بقیه به حساب می‌آید.

۱۰- Voice Translator

بدون وبسایت؛‌ رایگان

متأسفانه، این اپلیکیشن فقط در حال حاضر برای اندروید قابل دسترس است، اما روشی سرگرم کننده و خوشایند را برای ملاقات با افراد جدید از طریق مکالمات فراهم می‌کند. نرم‌افزار تشخیص صدای دقیقی دارد که باعث آسان شدن بیان آن چیزی می‌شود که در ذهن دارید.

۱۱- myLanguageTranslator

www.mylanguage.me؛ رایگان

آیا می‌خواهید خود را با زبان دیگری بروز دهید؟ myLanguage شما را تشویق می‌کند که همچنان که جلو می‌روید یاد بگیرید. کاربران آن را به عنوان یکی از بهترین نرم‌افزارها برای کمک به دانش‌آموزان اعلام کرده‌اند و همچنین یک دیکشنری و قابلیت تبدیل متن به گفتار نیز دارد.