آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان
وجود رنگ های زیاد و جذاب بودن اولین خصوصیتی است که در وسایل کودکان به چشم می خورد. پس اگر در خرید اسباب بازی برای بچه خود دقت می کنید باید به همان اندازه در انتخاب آموزشگاه زبان اسپانیایی برای کودکان Spanish For Kids خود نیز دقت کنید. آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان چیزی نیست که شما بتوانید به راحتی در تهران و یا ایران پیدا کنید بلکه گزینه های شما محدود هستند اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این محدودیت را برای شما کم خواهیم کرد.

آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان
آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

برای پیوستن به آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان ما باید بدانید چه مزیت هایی برای کودکان شما برنامه ریزی می شود:
حرکت و یادگیری
بزرگسالان دوست دارند بنشینند و به تخته نگاه کنند اما کودکان دوست دارند حرکت کنند ، لمس کنند و از تمامی حواسشان استفاده کنند. متد آموزشی Total Physical Response ( TPR) ، Natural Methods ( NA ) از متد های آموزشی هستند که در یادگیری کودکان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.
Immersion
معنی این واژه غرق شدن است. باید طوری کودک را آموزش داد که گویی در کشور اسپانیایی زبان است. این کار با واژه های قابل تصور و  لمس مثل اسامی حیوانات شروع می شود و کم کم با اشیا اتاق کودک ، خانه و وسایل دیگر ادامه پیدا می کند. در ادامه با کلمه های انتزاعی تر همانند احساسات و.. آشنا می شوند.
یادگیری دروس به زبان اسپانیایی
نه تنها کودک شما آموزش زبان اسپانیایی را تجربه می کند ، بلکه دروس مختلف همانند ریاضی ، علوم و در مقاطع بالاتر فیزیک ، شیمی و .. را به زبان اسپانیایی یاد می گیرد. با این کار کودک شما یک شخص دو زبانه Bilingual قوی به حساب می اید و اینده بسیار روشنی خواهد داشت.
برای شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان Spanish For Kids با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.