آزمون KET کمبریج

آزمون KET کمبریج
Cambridge English: Key ( KET ) برای نشان دادن سطح شما ( A2 ) در استفاده از مکالمات ساده انگلیسی است. همانند اکثر آزمون های کمبریج آزمون KET هم هر چهار مهارت اصلی یعنی Reading , Listening , Speaking , writing را ارزیابی می کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون KET کمبریج در ایران اطلاعت آن را به طور کامل در زیر در اختیارتان قرار می دهد.

آزمون KET کمبریج
آزمون KET کمبریج

اغلب اوقات این آزمون برای کسانی استفاده می شد که چندان نیازی به زبان در ابتدای ورودشان به کشور انگلیس نداشتند و سطح بسیار پایینی از زبان انگلیسی نیز برایشان کافی بوده است. البته در سال ۲۰۱۵ با ورود آزمون IELTS Life Skills سازمان UKVI از افرادی که در خواست مهاجرتی دارند این آزمون را طلب می کند.
چه چیز هایی در آزمون KET وجود دارند؟
زمان امتحان KET حدود ۲ ساعت می باشد. در بخش Reading و Writing 9 قسمت وجود دارد که با داشتن ۵۶ سوال زمان یک ساعت و ده دقیقه را از شما می گیرد. سوالاتی همانند خواندن علائم جاده ها ، روزنامه ها ، بروشور ها و مجلات از این دسته هستند.
بخش listening 5 بخش دارد و ۲۵ سوال دارد. معمولا مکالمات پخش شده در این بخش نسبتا آرام هستند تا شما بتوانید آن را متوجه شوید.
برای Speaking هم شما به همراه یک یا دو داوطلب دیگر ، باید چهره به چهره با یک یا دو مصاحبه گر صحبت کنید. این بخش ۸ تا ۱۰ دقیقه زمان می برد.
برای دانلود آزمون KET می توانید به سایت Cambridge Exam رفته و به راحتی آن را دریافت کنید.
آزمون در حال حاضر به دو صورت کامپیوتری و کاغذی برگزار می شود. هزینه آزمون KET حدود ۱۲۰ یورو می باشد که البته ممکن است در مرکز های مختلف تغییر پیدا کند.
برای شرکت در دوره آزمون KET با شماره ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.