ادبیات زبان اسپانیایی

ادبیات زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که در حال آموزش زبان اسپانیایی هستند ، اقدام به معرفی برخی از آثار ادبیات زبان اسپانیایی می کند تا بتوانند با خواندن این شاهکار های ادبی در صورت علاقه به یادگیری زبان اسپانیایی خود نیز کمک کنند.

هیچ اسمی در ادبیات زبان اسپانیایی بیشتر از میگوئل سروانتس شنیده نمی شود. سروانتس که به عنوان اولین رمان نویس اروپایی به حساب می آید ، رمانش به تقریبا تمامی زبان های اصلی دنیا ترجمه شده است.

رمان دن کیشوت در ادبیات زبان اسپانیایی و حتی در ادبیات دنیا به عنوان یکی از برجسته ترین آثار ادبی به حساب می آید. اگرچه بسیاری این رمان را به صورت فیلم و یا انیمیشن دیده اند اما خواندن این رمان هم چنان ارزشش را دارد.

اگرچه انتشار این رمان باعث ثروتمند شدن سروانتس نگردید اما باعث شد که کمی از مشکلات وی حل شود و بتواند بیشتر به نوشتن وقت اختصاص دهد. بعد از انتشار این رمان ، سروانتس بار دیگر به نوشتن شعر ها و رمان های بسیاری اقدام کرد اما هیچ کدام اعتبار و شهرت رمان دن کیشوت را کسب نکردند.

مرگ دن کیشوت به صورت کاملا تصادفی با مرگ شکسپیر در یک تاریخ اتفاق افتاد ، اما در اصل از آنجا که انگلیس و اسپانیا از دو تقویم متفاوت استفاده می کردند تاریخ ها یکی شده اند ، و در اصل این دو نویسنده بزرگ با تفاوت ۱۰ روز از یکدیگر از دنیا رفته اند.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ایران و تهران می باشد. کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی نیز از دیگر گزینه های آموزش زبان اسپانیایی برای زبان آموزان است. زبان آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد می توانند با شماره های موسسه زبان تمای بگیرند.