مکالمه زبان چینی

مکالمه زبان چینی
خیلی از افراد فکر می کنند چینی سخت ترین زبان دنیا است. اما باید گفت که مکالمه زبان چینی اتفاقا جزو زبان هایی است که چندان دشوار نیستند. اگر چه هیچ درجه ای برای اینکه فهمید چه زبانی سخت از زبان دیگر است به طور علمی وجود ندارد اما می توان با در نظر گرفتن برخی فاکتور ها زبان های مختلف را با هم مقایسه کرد. مکالمه زبان چینی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت کاملا حرفه ای و با زمانبندی دقیق برگزار می شود اما اگر شما هم نیاز به آموزش مکالمات چینی دارید و برای شرکت در دوره های مکالمه زبان چینی نیاز به دلیل دارید می توانید به نکات زیر توجه کنید.

مکالمه زبان چینی
مکالمه زبان چینی

گرامر زبان چینی
مکالمه زبان چینی تا حد زیادی به گرامر زبان چینی بستگی دارد. گرامر زبان چینی را می توان واقعا هدیه ای از سوی خداوند دانست. هر کسی که زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسه و یا هر زبان دیگری را یاد گرفته باشد یادگیری گرامر را می توان مشکل ترین قسمت آن دانست. اما در مکالمه زبان چینی شما از بسیاری از موارد گرامری آسوده خواهید بود. گرامر زبان چینی را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:
صرف فعل وجود ندارد: جالب است فعل ها صرف نمی شوند ، پس فعل بی قاعده هم نداریم.
هیچ زمانی وجود ندارد: با آوردن برخی کلمات زمان فعل مشخص می شود. ( شاید برای بسیاری این همانن یک رویا باشد اما واقعیت دارد)
حروف اضافه وجود ندارند: حرف هایی همانند a , an , the, le, la و … وجود ندارند.
جنسیت وجود ندارد: اسامی با جنسیت های متفاوت بیان نمی شوند. تا همین جا باید ثابت شده باشد که مکالمه زبان چینی بسیار ساده تر از زبان های دیگر است. اما باز هم مزیت های این زابن ادامه دارد.
ساختار ها ثابتند: یعنی شما همیشه می دانید که باید چه کلمه ای را کجا بیاورید و استثانایی هم وجود ندارد.
شاید بتوان گفت که مکالمه زبان چینی بدون در نظر گرفتن نوشتار و خواندن بسیار راحت باشد اما خوب این راحتی ها در قسمت نوشتاری کمی جبران می شوند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان چینی در ایران می باشد. برای شرکت در دوره های مکالمه زبان چینی با شماره های موسسه ایران آکسفورد تماس بگیرید.