آموزشگاه آنلاین زبان

آموزشگاه مجازی زبان چه مزیت های دارد؟

آموزش آنلاین زبان یک تعریف بسیار ساده دارد: یادگیری زبان از طریق اینترنت و بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس! آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تمامی دوره های آموزش زبان های مختلف را به صورت مجازی و با بهترین کیفیت و با ارائه مدرک معتبر بین المللی برگزار می کند. اگر شما هم می خواهید بیشتر با آموزشگاه آنلاین زبان ایران آکسفورد اشنا شوید حتما این مطلب را دنبال کنید.

آموزشگاه آنلاین زبان
آموزشگاه آنلاین زبان

چرا آموزش غیر حضوری زبان را انتخاب کنیم؟

اما کلاس آنلاین زبان برای چه کسانی مناسب است؟ و اصلا چرا باید آموزشگاه زبان آنلاین را انتخاب کنیم و در دوره های زبان به شکل همیشگی یعنی حضور در کلاس درس شرکت نکنیم. این سوالی است که خیلی ها از ما می پرسند که کدام روش بهتر است. بیایید کمی در این مورد صحبت کنیم.

آموزش آنلاین یا آموزش حضوری؟ کدام روش بهتر است؟

برای اینکه بدانید کدام روش برای شما بهتر است باید به این سوال ها پاسخ دهید:

  • آیا دسترسی به محل آموزشگاه زبان برایتان سخت است؟
  • آیا شما زمان زیادی را در ترافیک و برای آمد و شد به موسسه زبان صرف می کنید؟
  • آیا دسترسی به اینترنت با سرعت مناسب (۳G, 4G, LTE, 5G, ADSL, H) دارید؟
  • آیا استفاده از تکنولوژی و بودن در اینترنت برایتان لذت بخش است؟
  • آیا در کار خود بسیار مشغولیت دارید و دوست دارید از زمان بهترین استفاده را بکنید؟
  • آیا در شهر و یا کشوری هستید که نمی توانید به موسسه زبان مورد نظر خود دسترسی داشته باشید؟

اگر جواب شما به هر کدام از این سوالات “بله” باشد می توانید به شرکت در کلاس های آنلاین زبان فکر کنید. زیرا مزیت های کلاس آنلاین مطمئنا برای شما بسیار زیاد خواهد بود.


چرا آموزشگاه آنلاین زبان ایران آکسفورد را انتخاب کنیم؟

در هر انتخابی شما مطمئنا به نکات بسیار زیادی دقت می کنید و مدام از خود می پرسید چرا این موسسه را انتخاب کنم و چرا موسسه های دیگر را برای این کار در نظر نگیرم؟ ما می خواهیم کمی به تصمیم گیری شما در این زمینه کمک کنیم. ما این موراد را در کلاس های آنلاین زبان انجام می دهیم.

کلاس های تصویری آنلاین همانند کلاس حضوری با سیستم آکسفورد انلاین OxfOn

برای آموزش یک زبان شما باید بتوانید چهره استاد را ببنید و حرکت لب های استاد در بیان صدا ها و حروف آن زبان را به خوبی ببینید. ارتباط شما با استاد باید ارتباط چشم در چشم باشد. در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تمامی کلاس های زبان با سیستم آموزش تصویری و صوتی توسط LMS (Learning Management System) برگزار می شود. در ویدیو زیر می توانید به یکی از این کلاس ها دقت کنید.

کلاس اینترنتی زبان ساده و منعطف است

کار با اینترنت بسیار ساده است . یعنی با دانش بسیار کم شما می توانید از آن استفاده کنید . علاوه بر آن دوره های آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی و دیگر زبان های ایران آکسفورد بسیار منعطف هستند. یعنی زبان آموز مشخص کننده شرایط دوره می باشد.

تاثیرات فوری و بازخورد سریع هم از ویژگی های دیگر این سیستم است. آزمون ها و منابع استفاده شده در آموزش آنلاین سریعا قابل تصحیح شدن و پیگیری هستند . پس زبان آموز و استاد سریعا می توانند از یکدیگر بازخورد دریافت کنند و پیشرفت چشمگیر تر می شود.

کلاس های آنلاین مکالمه زبان

در متد آموزشی موسسه تمرکز اصلی بر روی مکالمه هر زبانی بنا شده است. یعنی مهارت Listening و Speaking از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که دوره های آنلاین هم دقیقا با همین سیستم برگزار می شوند و شما می توانید مطمئن باشید مکالمه شما پیشرفت بسیار زیادی خواهد کرد.

دو جلسه رایگان آموزش آنلاین زبان

یکی دیگر از امتیازاتی که ما برای شما قرار می دهیم امکان استفاده از دو جلسه رایگان برای بررسی نحوه آموزش و کیفیت کلاس شماست. شما می توانید حتی استاد خود، و یا حتی زمان کلاستان را به زمان دیگری انتقال دهید.

امکان تغییر کلاس آنلاین زبان به کلاس حضوری زبان

سیلابس یا برنامه ریزی کلاس های آنلاین دقیقا منطبق بر برنامهه آموزشی ما در کلاس های حضوری است و هر زمان که شما بخواهید می توانید کلاس خود را از آنلاین به حضوری تغییر دهید.

آموزش مجازی زبان با مدرک معتبر بین المللی

شما با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، می توانید از مدرک زبان خود که دارای اعتبار بین المللی است بهرهمند شوید. ما به شما این مدرک بین المللی زبان را پس از شرکت در کلاس های آنلاین اعطا می کنیم که قابل ترجمه و دارای کد پیگیری می باشد.

بهترین معلم زبان آنلاین در ایران با پشتیبانی حرفه ای

همه اساتیدی که در کلاس ها اقدام به تدریس زبان می کنند دارای بهترین رزومه تدریس می باشند که شما به راحتی می توانید به رزومه تدریس مدرسین ایران اکسفورد دسترسی داشته باشید. مدرسین ما کامللا بر اساس نیاز های شما اقدام به برگزاری کلاس ها می کنند و برای تک تک شما در کلاس اهمیت زیادی قائل اند.

بررسی کیفیت کلاس های آنلاین زبان توسط مسئولین موسسه

تمامی این کلاس ها توسط مسئولین موسسه کنترل می شوند و برای بالا بردن کیفیت آموزش جلسات هفتگی با حضور مدرسین برگزار می شوند تا بازده آموزشی به بالاترین حد خود برسد.

امکان ضبط و ذخیره کلاس های آنلاین

نگران غیبت کردن در کلاس های آنلاین نباشید، یکی دیگر از نکاتی که شما می توانید در آموزشگاه آنلاین زبان ایران اکسفورد به آن دسترسی داشته باشید امکان ضبط و ذخیره کامل کلاس ها می باشد. شما می توانید از این فایل ها با بهترین کیفیت بارها استفاده نمایید تا هیچ نکته ای را از دست ندهید.

تمام مدت کلاس و تمام منابع کلاس قابل ضبط شدن هستند و شما نیاز به یادداشت کردن مطالب در کلاس را ندارید. به یاد آوری مطالب برای شما راحت تر می شود و در زمان بسیار صرفه جویی می شود.

در دوره های آموزشگاه آنلاین زبان ایران آکسفورد همه چیز تحت کنترل است. کار کلاسی، تکالیف، بازخورد ها، نظرات استاد، روند کلاس و شما هیچ چیزی را از دست نخواهید داد.

آموزش آنلاین آزمون های زبان با ضمانت نامه کتبی

یکی از خصوصیات های منحصر به فرد ما ارائه تضمین برای آزمون های زبان خواهد بود. این تضمین به شما این امکان را می دهد که اگر نمره خاص مورد درخواست خود را کسب نکردید هزینه خود را از موسسه پس بگیرید.


آموزشگاه آنلاین زبان برای تمامی زبان ها

آموزشگاه آنلاین زبان ایران آکسفورد در ابتدا تنها به صورت یک آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی شروع کرد کار خود را شروع کرد اما در ادامه تمامی زبان هایی را که به صورت حضوری در آموزشگاه ایران آکسفورد دارای کلاس هستند، به صورت مجازی نیز برگزار می شوند.

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

برگزاری کلاس های مجازی زبان انگلیسی بر اساس آخرین متد های آموزشی دانشگاه اکسفورد انجام می شوند. کلاس های انگلیسی آنلاین ما دوره ها زیر را شامل می شوند:

  • کلاس های مکالمه زبان انگلیسی آنلاین
  • کلاس های آیلتس، تافل و PTE آنلاین
  • کلاس های بحث آزاد آنلاین
  • کلاس های آزمون های تخصصی مثل GRE,GMAT, SAT, OET به صورت مجازی

برای دیدن شرایط کامل کلاس های زبان انگلیسی آنلاین ایران آکسفورد مطلب آموزش زبان انگلیسی آنلاین را ببینید.

آموزش زبان آلمانی آنلاین

یکی دیگر از دوره ههای آموزشی مه به صورت مجازی، آموزش مجازی زبان آلمانی می باشد. این دوره ها بر اساس کتاب های Starten Wir می باشد که جدید ترین کتاب زبان آلمانی مورد نظارت گوته می باشد. کلاس های آنلاین زبان آلمانی ما دوره ه های زیر را شامل می شود:

برای دیدن شرایط کلاس آنلاین زبان آلمانی ایران اکسفورد کلیک کنید.

آموزش زبان فرانسه مجازی

یکی از زبان هایی که در ایران مورد توجه است زبان فرانسه است. موسسه ما دوره های آنلاین زبان فرانسه را نیز برای داوطلبین برگزار می کند. داشتن اساتید مجرب و Native زبان فرانسه برای پیشرفت شما کمک مهم است.

برای دیدن شرایط کلاس آنلاین زبان فرانسه کلیک کنید

آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت آنلاین

ترکی استانبولی هم از دسته زبان های بسیار کاربردی در ایران است. علاقه مندان به این زبان می توانند در دوره های مختلف ما شرکت کنند. کلاس هایی که به صورت مجازی برای ترکی استانبولی برگزار می شوند:

دوره های مکالمه زبان استانبولی آنلاین

دوره های آزمون های Tomer, Yos, ALes به صورت مجازی

برای دیدن شرایط شرکت در کلاس های آنلاین ترکی استانبولی کلیک کنید.

کلاس آنلاین زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی بعد از زبان انگلیسی دومین زبان پرگوینده در دنیا است. همیشه زبان آموزان به دنبال استاد زبان اسپانیایی Native هستند تا بتوانند به بهترین شکل تلفظ زبان اسپانیایی را درک کنند. دوره های مجازی زبان اسپانیایی هم شامل موارد زیر می باشند.

آموزش آنلاین مکالمه زبان اسپانیایی

دوره های آزمون DELE زبان اسپانیایی به صورت مجازی

برای دیدن اطلاعاتت کامل دوره های آنلاین زبان اسپانیایی کلیک کنید.

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی

در کلاس های مکالمه زبان ایتالیایی به صورت مجازی ما در دوره های فشرده شما برای اهداف مختلف مثل مهاجرت و یا تحصیل در ایتالیا آماده می شوید. شما همچنین می توانید کلاس های آزمون Sterni را به صورت مجازی انتخاب کنید.

برای شرکت در کلاس های زبان ایتالیایی آنلاین کلیک کنید.

آموزش زبان چینی آنلاین

مکالمه زبان چینی بر خلاف تصور شما چندان سخت نیست اگر استاد های شما Native و مجرب باشند و صداهای زبان چینی را به صورت تخصصی به شما آموزش دهند. شما می توانید کلاس های مجازی چینی ایران آکسفورد را برای مکالمه و یا شرکت در آزمون HSK انتخاب کنید.

برای دیدن شرایط کلاس مجازی زبان چینی کلیک کنید.

آموزش زبان روسی آنلاین

در کلاس های مجازی زبان روسی مکالمه زبان روسی به همراه دوره های آمادگی مثل دوره های پادفک مورد آموزش قرار می گیرند.

برای دیدن مزایای شرکت در کلاس های آنلاین زبان روسی کلیک کنید.

کلاس آنلاین زبان ژاپنی

زبان ژاپنی هم برای از دسته زبان هایی است که علاقه مندان زیادی دارد اما به دلیل نبود استاد مجرب همیشه یک چالش پیش روی زبان آموزان است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوه های آموزش آزمون JLPT و هم چنین کلاس مکالمه زبان ژاپنی به صورت تخصصصی و با اساتید ژاپنی می باشد.

برای شرکت در کلاس های زبان ژاپنی آنلاین کلیک کنید.

آموزش سایر زبان های به صورت مجازی

ما هم چنین دوره های زبان های کره ای، عربی، دانمارکی، هلندی، سوئدی، نروژی و… زبان ها را نیز به صورت مججازی برگزار می کنیم.

برای اطلاع از شرایط دوره های آموزشگاه آنلاین زبان ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.