تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی
کشور اسپانیا نه تنها یکی از مقاصد اصلی توریس در دنیا است بلکه کمک کم در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های دانشگاهی دنیا نیز می شود. البته اکثر دانشگاه های اسپانیا برای تحصیل نیاز به آموزش زبان اسپانیایی هستند اما شانس تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی بدون مردک زبان اسپانیایی نیز وجود دارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مطلب به دانشگاه هایی اشاره می کند که شما می توانید تحصیل خود را به زبان انگلیسی و در قلب اسپانیا ادامه دهید.

تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی
تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

Arcadia University
این داشنگاه دوره های آموزشی خود را در رشته های مختلف به زبان انگلیسی برگزار می کند. این دانشگاه در شهرهای بارسلونا ، گرانادا و تولدو شعبه دارد و شما می توانید یکی از این مکان ها را انتخاب کنید.
Suffolk University
این دانشگاه هم دوره های تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی را برگزار می کند. این دانشگاه در شهر مادرید می باشد و شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و هم از فرهنگ و زبان اسپانیایی لذت ببرید و هم تحصیل به انگلیسی را تجربه کنید.
Marbella International University
شهر Marbella در جنوب اسپانیا به خاطر ساحل زیبایش و هم چنین دانشگاه معتبرش شناخته شده می باشد. حسن این دانشگاه امکان تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی و اسپانیایی می باشد و شما کاملا حق انتخاب دارید. هم چنین تنوعی که در رشته های این دانشگاه وجود دارد از تجارت جهانی تا مطالعات رسانه و بازاریابی گزینه های پیش رو دانشجویان را گسترده کرده است.
Walden University (Online)
اما اگر شما دوست دارید در دوره های دانشگاه های مجازی اسپانیا شرکت کنید و تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی را با اینترنت تجربه کنید این دانشگاه بهترین گزینه شما می باشد. جالب اینجاست که شما تا مقطع دکتری می توانید در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی و زبان انگلیسی در ایران است. برای شرکت در دوره ها با ما تماس بگیرید.