آموزش زبان در تابستان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان در تابستان را برگزار می کند. اما آیا در تابستان می توان در میان برنامه های مختلف می توان آموزش زبان را نیز تجربه کرد؟ مسلما بله. با ما همراه باشید.

آموزش زبان در تابستان
آموزش زبان در تابستان

چطور آموزش زبان در تابستان را تجربه کنید.

  • برنامه ی سفر بچینید

تابستان فقط درباره ی سفرهای جاده ای و ماجراجویی های خود به خود است، پس سفرهای خود را طوری بچینید تا مناسب اهداف یادگیریِ زبانتان باشد. گوگل دوست شما است، پس به اینترنت بروید و به دنبال رویدادهای فرهنگی پیشِ رو باشید. موزه های محلیِ خود را برای رویدادهای فرهنگی، جشنواره ها، و جشن هایی بررسی کنی که علاوه بر آموزشی بودن سرگرم کننده هم باشند. فراموش نکنید که قبل از ماجراجوییِ بعدیِ خود با استفاده از نرم افزار های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مهارت های مکالمه تان را قوی کنید!

  • برنامه ریزی کنید

ما می دانیم، این در تضاد با تابستان به نظر می رسد. اما به ما اعتماد کنید، بدون برنامه ریزی، اهداف یادگیریِ تابستانِ شما به سرعت یک بستنی یخی در زیر نور خورشید آب می شود. به جای آن، با یک پایان در ذهن خود شروع کنید – درباره ی این فکر کنید که می خواهید تا آخر تابستان مهارت های زبانتان در چه حد باشد و تعدادی اهداف واقع گرایانه داشته باشید. برای آن اهداف برنامه ریزی کنید و مسئولیت پذیریِ خود را با ساختن یک سیستمِ جایزه دهی برای حفظ و ادامه افزایش دهید. به یادگیریِ تابستانیِ خود یک موضوع اختصاص دهید و روی مهارت های مخصوصی تمرکز کنید تا یادگیری تان را دست یافتنی، مفرح، و کاربردی نگه دارید. برای الهام، دوره های تخصصی رایگان ما را از Horse Race of Siena به ایتالیایی تا Text Talk به اسپانیایی بررسی کنید.

این تابستان دارد جالب می شود.

  • انعطاف پذیری و سرگرم کننده بودن را انتخاب کنید

بیایید قبول کنیم که شما نمی خواهید تابستان خود را با حبس شدن در خانه، چسبیدن به لپ تاپ خود، غرق شدن در کتاب، یا پیشروی طبق برنامه ریزی مدرسه ی تابستانی بگذرانید. قسمتی از تابستان یافتنِ راه حلِ یادگیریِ زبانی است که مناسب شما باشد. به دنبال منابعی باشید که انعطاف پذیر، مفرح و همسو با علایق شما هستند. با ۷۰ زبان در جهان، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد راه حلی عالی برای آن روزها و شب های پر مشغله ی تابستان است. سرگرم شوید، و از طریق مکالماتی که مهارت های مرتبط و مفید را آموزش می دهند مهارت هایی جدید را بیاموزید. شما با اپلیکیشن موبایل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید در ساحل، در اتوبوس، یا موقع پرواز برای ماجراجویی بعدی خود یاد بگیرید. هر کجا که هستید برای شروع یادگیری کلیک کنید!