آموزشگاه زبان سوئدی

آموزشگاه زبان سوئدی
زبان سوئدی تقریبا بیش از ۹ میلیون نفر در دنیا که بیشتر آنها در سوئد زندگی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. آموزشگاه زبان سوئدی ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان سوئدی در ایران می باشد توجه شما را به اطلاعات زیر در مورد زبان سوئدی جلب می کند اما قبل از آن بهتر است بدانید که کشور سوئد نکات جالبی هم دارد. مثلا شما باید سعی کنید تا قبل از ساعت ۵ خرید های خود را انجام دهید زیرا مغازه ها معمولا بعد از ساعت ۵ بعد از ظهر بسته هستند. مردم سوئد برای خانه هایشان نیز ارزش خاصی قادلند و شما قبل از وورود به منزل آنها باید کفشتان را در بیاورید.

آموزشگاه زبان سوئدی
آموزشگاه زبان سوئدی

زبان سوئدی چیست ؟
زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی مشترکات زیادی دارند و کسانی که این زبان ها را صحبت می کنند می توانند منظور یکدیگر را بفهمند.
الفبای زبان سوئدی
زبان سوئدی دارای ۲۹ حرف می باشد. تمام ۲۶ حرف الفبای زبان انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.
آیا زبان سوئدی زبان سختی است ؟
هیچ زبانی را نمی توان سخت یا آسان دانست. اما از آنجا که زبان سوئدی از ریشه زبان آلمانی است می توان گفت تا حدودی در ابتدای آموزش زبان سوئدی احتمالا نیاز به تمرین بیشتری خواهید داشت.
گرامر زبان سوئدی
در زبان سوئدی مدرن افعال بر اساس شخص و تعداد صرف نمی شود و تقریبا در اکثر موارد غیر قابل تغییر هستند. ترتیب کلمات رد جمملات زبان سوئدی Subject + Verb + Object می باشد.
در دوره های آموزشگاه زبان سوئدی ایران آکسفورد کسانی که برای تحصیل در سوئد و یا زندگی در سوئد نیاز به یادگیری زبان سوئدی دارند می توانند از کلاس های زبان سوئدی ما در تهران لذت ببرند.
در صورت نیاز زبان آموزان به دوره های فشرده زبان سوئدی می توانند از آموزش خصوصی آموزشگاه زبان سوئدی در تهران ما استفاده کنند و هم چنین آموزش آنلاین آموزشگاه زبان سوئدی ایران آکسفورد برای افرادی که در شهرستان ها هستند بسیار مفید است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.