تاثیر زبان انگلیسی در زندگی

تاثیر زبان انگلیسی در زندگی
زبان انگلیسی برای شما چه معنی دارد؟ تاثیر زبان انگلیسی در زندگی شما تا چه حد است؟ این سوالی است که در British Council نیز پرسیده شد و جواب های بسیار جالبی نیز در این وب سایت قرار گرفت. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از این جواب ها اشاره می کند و سعی می کند تا توضیح دهد که تاثیر زبان انگلیسی در زندگی تا چه حد است؟

تاثیر زبان انگلیسی در زندگی
تاثیر زبان انگلیسی در زندگی

جواب های برخی از افراد:
برای من زبان انگلیسی یعنی مسافرت !
ارتباط داشتن با بقیه جهان !
یک زبان جهانی
زبان کاری من
من با انگلیسی می توانم شعر های خواننده مورد علاقه خود را بهتر متوجه شوم.
پاسپورت من برای دنیا
فرصت های بهتر شغلی
بر اساس آمار های British Council بیش از ۱٫۵ میلیارد نفر در دنیا در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند. این یعنی از هر ۷ نفر یک نفر در دنیا مورد آموزش زبان انگلیسی است. اما دلایل اصلی که می تواند تاثیر زبان انگلیسی در زندگی را نشان دهند چه مواردی هستند؟
پول : شاید کمی تعجب کنید. اما می توان گفت یکی از اصلی ترین و بزرگ ترین تاثیر زبان انگلیسی در زندگی پول است. کسب موقعیت شغلی بهتر ، کار در شرکتی معتبرتر ف مهاجرت به یک کشور ثروتمند تر و … جزو همین گروه هستند.
تحصیلات : زبان انگلیسی بیشترین زبان مورد استفاده در محیط های آکادمیک می باشد. در هر رشته تحصیلی تقریبا بیشترین متون ارائه شده به زبان انگلیسی هستند.
کامپیوتر : شاید شما غافلگیر شوید. اما تاثیر زبان انگلیسی در زندگی به کامپیوتر هم نفوز پیدا کرده است. بیشتر برنامه های کامپیوتری ، فیلم ها ، متون موجود در اینترنت و … به زبان انگلیسی است. پس شما هم حتما موافقید که زبان انگلیسی در این قسمت هم بیشترین تاثیر را دارد.
برقرارری ارتباط ، مسافرت ، توریست هم می تواند از موارد بعدی باشند. اما اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.