نکاتی برای انتخاب بهترین کلاس زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به نکاتی برای انتخاب بهترین کلاس زبان برای زبان آموزان اشاره می کند. فاکتور های بسیاری را باید مد نظر بگیرید امااین موارد از مهم ترین موارد می باشند.

به نکاتی برای انتخاب بهترین کلاس زبان توجه کنید:

نکاتی برای انتخاب بهترین کلاس زبان
نکاتی برای انتخاب بهترین کلاس زبان

۱٫  الزامات پذیرش
این برای مثال شامل حداقل نمره، مطالعات قبلی در سطح لیسانس، نتایج امتحان انگلیسی، و طرح هدف می شود. این از دوره ای به دوره ی دیگر متفاوت است و معمولاً رقابتی ترین ها الزامات سخت تری به همراه دارند.
۲. محتوای دوره
دوره های با اسامی مشابه احتمالاً شما را فریب می دهند تا به این فکر کنید که آن ها هم پیشنهاد مشابهی دارند، اما شما باید روی آن چه که در طول دوره می آموزید تحقیق بیش تری انجام دهید. بعضی ها احتمال دارد همان چیزی باشند که شما به دنبالش می‌گردید در حالی که بعضی ها این طور نیستند.
۳‌. محل
این جنبه ی خیلی مهمی از یادگیری است که خیلی از شاگردان احتمال دارد از آن به طور سطحی عبور کنند. این جنبه روی سبک زندگی شما، خرج زندگی، و حتی مطالعه تان اثر می گذارد. برای مثال، اگر شما می خواهید که در رشته ی مُد تحصیل کنید، اول باید دوره های شهر های مُد مانند لندن یا نیویورک را در نظر بگیرید، و نه جایی که به سختی می توانید مغازه هایی را برای یادگیری پیدا کنید.

  1. نرخ پذیرش

این به شما کمک می کند حدس بزنید در چه تعداد دوره هایی باید ثبتنام کنید و درصد موفقیت تان چقدر است. قطعاً نمی خواهید که برای تک تک دوره ها ثبتنام کنید چون شهریه ی ثبتنام هم برایتان هزینه ی زیادی خواهد داشت.

  1. هزینه ها

شاید ملزومات آنها در همه ی حوزه ها بجز بحث مالی را داشته باشید. هر برنامه ای به شما شهریه ی دقیق را اعلام می کند. برخی حتی شاید هزینه ی زندگی را هم برایتان محاسبه کنند. همچنین باید به وام و هزینه های ماهیانه هم فکر کنید تا از اضطراب مالی در طول دوره اجتناب نمایید.

  1. شیوه ی یادگیری و ارزیابی

این در طول دورها متفاوت است. برخی ممکن است بر روی آزمون ها یا مقالات تمرکز کنند در حالیکه بقیه روی کار گروهی، پروژه ها یا ارائه ها تمرکز می کنند. شما شاید در یک چیز عملکرد خوبی داشته باشید درحالیکه در جای دیگر ضعیف عمل کنید. بنابراین، شیوه ای را انتخاب کنید که مناسبتان هست و مهارتهایتان را بهبود می بخشد.

پس در هنگام انتخاب، مطمئن شوید که این اقلام را در نظر دارید.