تافل برای کانادا

تافل برای کانادا
کانادا همواره کشوری عجیب بوده است. یکی از پهناور ترین کشور های دنیا با داشتن دانشگاه های بسیار خوب در دنیا که بسیاری از امتیازات کشور همسایه اش یعنی آمریکا را داراست. از دید مردم بسیاری در جهان کانادا به دلیل مسائل امنیتی و قوانین خاص آن حتی بهتر از آمریکا هم می باشد. آزمون تافل برای کانادا هم مورد استفاده قرار می گیرد و کالج ها و دانشگاه های کانادا آزمون تافل را قبول می کنند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مرکز برگزاری دوره آمادگی تافل اینترنتی در ایران در این بخش قصد دارد نمره تافل مورد نظر برای دانشگاه های کانادا را برایتان بیان کند. این نمرات تقریبی است اما میانگینی است برای هدف گذاری شما تا بتوانید از غول مهجرت به کانادا عبور کنید.

تافل برای کانادا
تافل برای کانادا

Concordia University 90
McGill University 90
Mount Allison University 80
Nipissing University 80
Ontario College of Art and Design 80
Queen’s University 88
St. Thomas University 80
Thompson Rivers University 88
Trinity Western University 88
University of Alberta 86
University of British Columbia 90
University of Northern British Columbia 88
University of Regina 80
University of Victoria 90
Vancouver Island University 80
York University 83
University of Ottawa 86
Concordia University College of Alberta 80
Victoria University 100
دانشگاه های مهم در بالا آورده شده است و سعی کردیم لیستی معتبر از نمره تافل برای کانادا برایتان بیاوریم. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها نماینده برگزاری آزمون های دانشگاه York کانادا در ایران برای انجام امور تافل برای کانادا آماده خدمت رسانی می باشد.
اطلاعات بالا به صورت مستقیم از سایت Degrees گرفته شده که به عنوان یکی از بانک های اطلاعاتی تحصیلات عالی در کانادا می باشد . نرم افزاری در سایت قرار گرفته که توسط آن اگر قبلا نمره ای را در تافل اینترنتی کسب کرده باشید ، با وارد کردن نمره لیستی از دانشگاه هایی که شما می توانید در آنها اقدام به ثبت نام کنید برایتان آورده می شود.
برای شرکت در دوره های آمادگی تافل برای کانادا با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.