تمرین اسپیکینگ تافل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای تمرین اسپیکینگ تافل چند راهکار کاربردی و در عین حال ساده در اختیاز داوطلبین می گذارد. پس حتما به این موراد توجه کنید.

تمرین اسپیکینگ تافل
تمرین اسپیکینگ تافل

اما تمرین اسپیکینگ تافل را به چه روش هایی می توان انجام داد:

امتحان آزمایشی اسپیکینگ تافل

امتحان اسپیکینگ تافل قسمتی از امتحان تافل است که برای ارزیابی سلطه ی شما در زبان انگلیسی و توانایی تان برای موفقیت در محیط آکادمیک اسپیکینگ انگلیسی طراحی شده است. هر سال، بیش از نیم میلیون از شاگردان در امتحان تافل شرکت می کنند، که در اصل برای هدف حضور در مقطع بعد از لیسانس است. تافل توسط موسسات دوره ی لیسانس و توسط آژانس های دولتی متعدد و سازمان های دیگر برای مدرک حرفه ای استفاده می شود. در اصل دو قالب تافل وجود دارد – تافل iBT (امتحان بر مبنای کامپیوتر) و تافل PBT (امتحان کاغذی). شرکت کننده می تواند تا جایی که لازم است دوباره امتحان را بدهد. اما نمی توان تا ۱۲ ساعت از امتحان قبلی نگذشته دوباره در امتحان شرکت کرد.

برای شرکت در آزمون آزمایشی تافل آنلاین ایران آکسفورد کلیک کنید

به این دلیل که تعداد زیادی از شرکت کنندگان هر سال در امتحان شرکت می کنند، ما نمونه امتحانات تافل را فراهم می کنیم تا درباره ی الگوی سوالات ایده ای در اختیار همه قرار دهیم و به شاگردان کمک کنیم تا به خوبی آماده شوند و نمره ی بیش تری بگیرند.

برای دیدن منابع اسپیکینگ تافل کلیک کنید

هدف ماک تافل

هدف امتحان آزمایشی اسپیکینگ تافل، ارزیابی کیفیت صحبت یک شاگرد درباره ی موضوع مشخص شده به انگلیسی است. امتحان آزمایشی اسپیکینگ تافل شش سوال دارد تا مهارت های ارتباطی شاگردان را ارزیابی کند. در دو سوال اول، از شرکت کننده پرسیده خواهد شد تا درباره ی اتفاقاتی مخصوص یا خاطرات زندگی اش صحبت کند. سوالات سوم و چهارم از شرکت کننده می پرسند تا یک متن را بخواند و به یک مکالمه گوش کند و از او می خواهند تا آن چه را که خوانده یا شنیده است بفهمد.

دو سوال آخر امتحان آزمایشی اسپیکینگ تافل از شرکت کننده می خواهند تا به یک سخن رانی گوش کند و ایده ای را که گفته شده بود، خلاصه کند. شرکت کنندگان می توانند موقع گوش کردن به مکالمات یادداشت بردارند و موقعی که جواب می دهند از آن ها استفاده کنند.
شما می توانید منابع مرتبط را از وبسایت هم پیدا کنید.