تدریس خصوصی تافل تضمینی

تدریس خصوصی تافل تضمینی

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

آزمون تافل برای کسانی است که زبان مادریشان انگلیسی نیست و سطح نیاز دارند سطح زبان خود را بسنجند. این آزمون بیشتر اهداف تحصیلی و آکادمیک دارد و بیش از ۸۵۰۰ دانشگاه و موسسه آموزشی در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا این آزمون را قبول دارند. اما برخی از شما نیاز دارید این دوره را در مدت زمانی نسبتا کوتاه ( ۲ تا ۴ ماهه ) به پایان برسانید ، مطمئنا برای این افراد بهترین گزینه تدریس خصوصی تافل تضمینی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد. دلایل زیادی برای انتخاب این دوره می باشد:

در دوره تدریس خصوصی تافل تضممینی موسسه زبان ایران آکسفورد ضمانت نامه کتبی ارائه می شود و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر مبلغ پرداختی زبان آموز به وی عودت داده می شود.

ارائه منابع آنلاین و منابع کامل آموزش تافل به زبان آموز

بیش از ۸ سال سابقه در سطح بین المللی کسب اعتبار های جهانی از موسسات آموزشی زبان دنیا

برنامه ریزی دقیق برای هر چهار مهارت

کسب نمره ۱۱۰ با برنامه ریزی در آزمون TOEFL iBT

برگزاری آزمون آزمایشی تافل iBT در طی دوره به صورت کاملا رایگان

آموزش آنلاین تافل iBT ( برای کسانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری ندارند )

ارائه نمونه های آزمون های writing و Speaking برای آشنایی بیشتر با پاسخ های مناسب

تدریس خصوصی تافل تضمینی می تواند در آموزشگاه و یا در منزل و یا محل کار خود زبان آموز برگزار شود. انتخاب زمان برگزاری کلاس ها نیز وابسته به خواست زبان آموز است و در هر زمانی که شما راحت تر باشید می توانید کلاس ها را برگزار کنید و زمان خود را در رفت و آمد در مسیر هدر ندهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه برای آزمون تافل و انتخاب کلاس ها بهرهمند شوید.