۱۰ دلیل برتر برای یادگیری اسپانیایی

بهترین ۱۰ دلیل برای یادگیری اسپانیایی

  • یادگیری اسپانیایی جالب است:

یادگیری اسپانیایی فرصت های زیادی برای سرگرمی های جدید برای شما باز می کند. فیلم ها ، آهنگ های اسپانیایی ، کتاب های اسپانیایی و… برای تمامی این دلایل که در بالا ذکر شد یادگیری اسپانیایی می تواند یکی از جذاب ترین وقایع است که در زندگی انجام می دهید.

  • دانستن چگونگی طرز صحبت به اسپانیایی شما را قادر می سازد به دیگران کمک کنید:

اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید به دیگران کمک کنید با یادگیری این زبان می توانید افرادی اسپانیایی زبانی که انگلیسی نمی دانند را کمک کنید. که برای هر دو طرف می تواند یک موقعیت برد-برد باشد.

  • یادگیری زبان به خاطر خود زبان یکی از دلیل بسیار خوب است:

جان ولفگان ون گوگ با اغراق بیان کرد: “کسی که یک زبان خارجی نمی داند ، چیزی از خودش نمی شناسد.” نمی شود این مسئله را انکار کرد که اگر اسپانیایی یاد بگیریم درک بهتری از انگلیسی نیز خواهیم داشت.  اسپانیایی همانند انگلیسی از ریشه لاتین است. شما متوجه خواهید شد که تا چه حد کلمات و گرامر زبان اسپاانیایی و انگلیسی  به یکدیگر نزدیکند.

  • یادگیری اسپانیایی به راستی جهان شما را گسترش می دهید:

بر طبق فیلسوف اتریشی ویدگنشتاین ” محدیدت های زبان من ، محدودیت های دنیا من هستند.” با گسترش جمعیت اسپانیولی دز جهان شانس ارتباط شما با این افراد نیز گسترش یافته و با یادگیری اسپانیایی می توانید جهان خودتان را نیز گسترش دهید.

  • اسپانیایی ، اسپانیایی در همه جا:

با ۳۵ میلیون گوینده در آمریکا و با نرخ رشد بیش از ۴۰ درصد در میان مردم اسپانیولی هر روزه بر استفاده زبان اسپانیولی افزوده می شود.همین مسئله علاقه بسیاری از شهروندان آمریکا را برانگیخته است تا بیشتر اسپانیایی بیاموزند. نه تنها در امریکا در بسیاری از کشور های اروپایی نیز اسپانیایی استفاده می شود . اسپانیایی دومین زبان معمول بعد از انگلیسی در اروپا می باشد.

  • برای بسیاری افراد یادگیری اسپانیایی به سرعت به یک ضرورت برای تجارت تبدیل شده است:

با تو جه به تجارت ، اسپانیایی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. یادگیری اسپانیایی باعث می شود شما با هم کاران و کارمندان اسپانیایی زبان بهتر ارتباط برقرار کنید. خوب نبود اگر می توانستی خدماتتان را به بیش از ۳۵۰ میلیون نفر در که زبان مادریشان اسپانیایی است معرفی کنید. و با توجه به فرآیند جهانی شدن کسانی که دو زبان می دانند فرصت شغلی ببیشتری از تک زبانه ها بدست می آورند.

  • آموزش اسپانیایی در حقیقت یک درمان پزشکی است:

تحقیقات نشان داده اند که دانستن و استفاده از دو زبان شانس ابتلا به بیماری هایی همچون آلزایمر را کاهش می دهید. تحقیقات دیگر نشان می دهد که دو زبانه بودن می تواند توانایی های ذهنی بچه ها را افزایش دهد و هم چنین یادگیری اسپانیایی میتواند باعث افزایش خلاقیت شود.

  • یادگیری اسپانیایی برای هم پا بودن با فرهنگ معروف اسپانیایی لازم است:

با یادگیری اسپانیایی می توانید با تاثیر فرهنگ اسپانیولی که هر روز قوی تر می گردد همپا باشید.

  • یادگیری اسپانیایی می تواند فرهنگ سفر شما را تغییر دهد:

اگرچه سفر به کشور هایی اسپانیایی زبان بدون دانستن زبان اسپانیایی امکان پذیر است اما هیجان آن با زمانی که شما اسپانیایی بدانید قابل مقایسه نیست. اگر می خواهید مکان های محلی کشورهای اسپانیایی را ببینید یادگیری اسپانیایی کمک شایانی است.

  • یادگیری اسپانیایی شما را بیشتر متوجه فرهنگ اسپانیایی نماید:

برای بسیاری از افراد درک عمقی از فرهنگ اسپانیایی تنها با یاد گرفتن این زبان میسر است. خواندن روزنامه های کشورهای آمریکای لاتین و اسپانیایی پنجره ای باز می کند به ذهن های اسپانیایی.