روش های جدید در آموزش زبان را امتحان کنید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد که روش های جدید در آموزش زبان را امتحان کنید . این کار شاید کمی سهتباشد اما در نهایت با امتحان کردن راه های متفاوت می توانید روش مناسب خود را پیدا کنید و دیگر بدون هیچ مشکلی یک زبان را یاد بگیرید.

روش های جدید در آموزش زبان را امتحان کنید
روش های جدید در آموزش زبان را امتحان کنید

پس روش های جدید در آموزش زبان را امتحان کنید :

اضطراب شما درباره‌ی زبان خارجی می‌تواند از یادگیری به آن روشی نشأت بگیرد که با شیوه‌ی یادگیری خودتان مطابقت ندارد. احتمالاً شما باید روش خود را عوض کنید!
یادگیری با یک شیوه‌ی مناسب باعث موفقیت بیشتر در یادگیری زبان می‌شود، که این در عوض باعث اعتماد به نفس بیشتر می شود. اعتماد به نفس، دشمن هر نوع نگرانی از زبان خارجی است.

آیا از شیوه‌ی یادگیری خود مطمئن نیستید؟ از این لغت فنی برای شیوه‌ی یادگیری خود استفاده کنید یا فقط توصیفات زیر را بخوانید تا بفهمید کدام یک از رویکردهای یادگیری زبان برای این که بعد آن را امتحان کنید، کمک کننده خواهد بود:• غوطه‌وری واقعی: این روش آزموده شده و درستی است که شما زمان زیادی را خواه برای کار، تفریح یا تحصیل در کشور یا مکانی می‌گذرانید که در اصل به زبان مقصد صحبت می‌شود. غوطه‌وری برای افراد شجاع و ماجراجو، یا وقت گذران بهترین روش است. اگر شما مدتی است که برای یادگیری زبان تلاش می‌کنید و به نظر نمی‌رسد که به هدف خود رسیده باشید، این روش به طور مسلم به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس کسب کنید.• نرم‌افزار یادگیری زبان: این روش برای یک زبان آموز منظم و وقت شناس مفید است. اگر شما این نظم و ترتیب را دارید که به طور مستقل بیاموزید و قادر هستید تا با وجود برنامه ی پرمشغله‌ی خود از مطالعه سود ببرید، احتمالاً می‌خواهید که از یک برنامه‌ی راهنمای یادگیری زبان استفاده کنید.• یادگیری در کلاس: زبان‌آموزی که منظم نیست در کلاس شکوفا می‌شود. شما یک معلم لازم دارید تا شما را مسئول کند و اهداف کوچک‌تری لازم دارید تا مطالعه را کمتر ترسناک جلوه دهد. بازخوردی که شما از محیط کلاس دریافت می‌کنید هم به شما کمک می‌کند تا به‌طور واقع‌گرایانه بفهمید که باید روی چه چیزی کار کنید.• تدریس خصوصی دو نفره یا در گروه‌های کوچک: احتمالاً شخص باید در اطراف افراد کم‌تری باشد تا سطح توجه مناسبی را دریافت کند و فقط احساس ادغام شدن را نداشته باشد. یادگیری فردی که مناسب شما باشد واقعا می‌تواند باعث شکوفایی یادگیری زبانتان شود.