کتاب گرامر زبان ترکی استانبولی

کتاب گرامر زبان ترکی استانبولی

اگر شما هم جزو ان دسته از زبان آموزان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد هستید که در حال یادگیری این زبان هستید، شاید احساس کنید برای آموزش گرامر زبان ترکی استانبولی نیاز به یک کتاب تخصصی نیز داشته باشید. کتاب گرامر ترکی استانبولی Turkish Grammar که در انتشارات آکسفورد  به چاپ رسیده است می تواند بسیار مناسب باشد. در این کتاب که از جفری لوییس می باشد ، می تواند در توضیح مشکلات گرامری به زبان آموزان بسیار مناسب باشد.

جفری لوییس استاد دانشگاه آکسفورد می باشد که از سال ۱۹۸۶  در این دانشگاه مشغول به تدریس ترکی استانبولی می باشد. این استاد دوره های متفاوتی را در استانبول برای ارتقای زبان ترکی استانبولی برگزار نموده است و همین مسئله شناخت او را از زبان ترکی استانبولی بسیار بالا برده است.

البته کتاب گرامر زبان ترکی استانبولی  Turkish Grammar بیشتر برای آن دسته از زبان اموزانی مناسب است که سطح زبان آنها متوسط و یا پیشرفته است. کسانی که در سطح ابتدایی یادگیری زبان ترکی استانبولی هستند شاید این کتاب برایشان بسیار مشکل به نظر برسد. یکی از نکات قوت کتاب گرامر زبان ترکی استانبولی داشتن منابع زیادی برای مطالعه می باشد و توضیحات کانلی که برای هر یک از منابع وجود دارد بسیار مناسب است. داشتن اصطلاحات به دو زبان ترکی استانبولی در درک بهتر زبان ترکی استانبولی بسیار کمک کننده است.

البته این کتاب دارای دو ویرایش می باشد که به زبان آموزان توصیه می شود ویرایش دوم این کتاب را مطالعه کنند زیرا زبان ترکی در حال تغییر است و بهتر است سعی کنید که با آخرین تغییرات این زبان نیز آشنا شوید.

اگر نیاز به آموزش زبان ترکی استانبولی دارید و به دنبال آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران و ایران هستید ، حتما بهترین گزینه برای شما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می بشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.