روش های برای تمرین زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد روش های برای تمرین زبان انگلیسی به زبان آموزان ارائه می دهد. حتما این راه ها را هر چند خیلی ساده هستند ، به کار ببندید تا از نتایج آنها شگفت زده شوید.

اما روش های برای تمرین زبان انگلیسی

روش های برای تمرین زبان انگلیسی
روش های برای تمرین زبان انگلیسی

۱- یک دفتر بخرید. نه فقط هر دفتری، بلکه یک دفتر خوب و محکم که بتوانید آن را با خود به هر کجا ببرید. ایده ها همه جا اتفاق می افتند، و شما این را می خواهید که قادر باشید آن ایده هایی که غالباً زودگذر هستند را قبل از این که فرار کنند بگیرید، مانند آن خوابی که یک شب دیدید و درباره ی… ام… این بود که… آه… خب آن موقع خواب واقعاً خوبی بود!

۲- هر ایده ای را که به فکر شما می رسد، بنویسید. عناوین، زیرمجموعه ها، موضوعات، شخصیت ها، موقعیت ها، عبارات، استعاره ها – هر چیزی را بنویسید که بعداً و موقعی که آماده بودید در تخیل شما بارقه ایجاد می کند.
اگر شما به طور خلاقانه ای احساس الهام گرفتن نمی کنید، یادداشت برداری درباره ی موقعیت ها را تمرین کنید. روشی که مردم در کافی شاپ کار می کنند را بنویسید. بنویسد که نور خورشید چه طور در حوالی عصر روی میز شما می افتد. توجه کردن به جزئیاتِ واقعی به شما کمک خواهد کرد تا نویسنده ی بهتری شوید، خواه شعر بنویسید یا مقاله ای در روزنامه.
۳- دفتر خود را پر کنید و همین طور ادامه دهید. وقتی شما دفتری را تمام کردید، عنوانی را با گستره ی تاریخ و هر یادداشت عمومی روی آن بگذارید تا وقتی خلاقیتی لازم داشتید بتوانید به آن رجوع کنید.
۴– به یک کارگاه نویسندگی ملحق شوید. یکی از بهترین روش های ارتقای نوشتن خود و با انگیزه ماندن این است که با بقیه صحبت کنید و درباره ی کار خود بازخورد دریافت کنید. یک گروه نویسندگی محلی یا آنلاین پیدا کنید. در این گروه ها اعضا معمولاً نوشته ی همدیگر را می خوانند و آن چه را که دوست داشتند یا دوست نداشتند و چگونگی پیشرفت یک قطه از نوشته را مورد بحث قرار می دهند. شما احتمالاً این را متوجه می شوید که ارائه ی بازخورد به همان اندازه ی دریافت آن، به شما کمک می کند تا درس های با ارزشی را برای ساختن مهارت های خود بیاموزید.
•  کارگاه ها فقط برای نویسندگان خلاق نیستند! رایتینگ آکادمیک هم می تواند با خواندن دوستان یا همکاران پیشرفت کند. مشارکت با بقیه همچنین شما را تشویق می کند تا ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به ایده های آن ها گوش کنید. یک دفتر خاطرات داشته باشید، به یک دوست اینترنتی ایمیل بفرستید، یا فقط به هدف نوشتن آزاد، یک ساعت یا بیش تر وقت بگذارید. فقط یک موضوع انتخاب کنید و شروع به نوشتن کنید.