برای آموزش زبان انگلیسی چه چیزی ببینیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که برای آموزش زبان انگلیسی چه چیزی ببینیم؟ فیلم ها یا شبکه های خبری بسیار زیادی در اینترنت موجود هستند. اما کدامشان برای ما مناسب تر است.

برای آموزش زبان انگلیسی چه چیزی ببینیم؟
برای آموزش زبان انگلیسی چه چیزی ببینیم؟

اما برای آموزش زبان انگلیسی چه چیزی ببینیم؟

با بیرون آمدن هفتگی سریال‌ها، چه طور از ما طرفداران سریال‌های تلویزیونی انتظار می‌رود که از بین لیست اپیزودها و خطوط داستانی بی‌نهایت، انتخاب کنیم؟ این کاملاً غیر واقع گرایانه است. البته، این به آن معنا نیست که ما بیشتر شب‌ها را بیدار نمی‌مانیم و برای به روز کردن خود با آن چه بیرون می‌آید تلاش نمی‌کنیم. به راستی که از مدرسه یا محل کار با عجله به طرف خانه رفتن، (بیایید با حقیقت روبه رو شویم، در این موضوع فرقی ‌نمی‌کند چه سنی داشته باشید) فقط برای تماشا کردن آخرین قسمت از سریال The Walking Dead یا Stranger Things یا هر دوی آن ها به یک روتین تبدیل شده است.

موقعی که شما به دو سال گذشته نگاه می کنید، جرقه‌ی ناگهانی تماشای آنلاین باعث پیدایش نسل Netflix شد. ما با موبایل‌های هوشمند خود که به طور دائم به دست راستمان چسبیده شده است و خلاصه‌ی جدیدترین قسمت را به زبان می‌آوریم، به افرادی تنبل که همیشه جلوی تلویزیون است تبدیل شده‌ایم‌. بدون داشتن برنامه‌ای هفته‌ای زندگی ‌کردن خیلی سخت شده است.

خواه شما فرانسوی، آلمانی، روسی، آمریکای جنوبی، اسپانیایی، ژاپنی و غیره باشید، تعدادی (یا خیلی) از سریال های انگلیسی وجود خواهند داشت که شما قادر نیستید از آن ها بگذرید. خواه شما از ماجراجویی های علمی تخیلی لذت می برید یا ترجیح می دهید واقع گرا باشید، به طور مسلم تعدادی برنامه پیدا خواهید کرد تا بیش ترین مهارت انگلیسی خود را بسازید. (اگر شما تجربه ی محدودی از زبان دارید، راه حلی ساده وجود دارد – با زیرنویس تماشا کنید).

بعد از یک لیست به طور غیر قابل تصور بلند، و جلسه ی استنتاج زجرآور، من لیست را به یکی محدود کردم. بله، یکی.
سریال Friends: این بهترین کلاسیک در بین تمام داستان‌های کلاسیک است. اگر شما این سریال را تماشا نکرده‌اید یا درباره‌ی آن نشنیده اید، پس منتظر چه هستید؟ بلند شوید و آنلاین تماشایش کنید. مزاح، زمان‌بندی خنده دار، وضع مضحک و مدل موی شدیداً دهه نودی.

ممکن است که لهجه‌ی آن آمریکایی باشد، اما عادت کردن به صف گسترده‌ای از انواع مختلف تلفظ در انگلیسی قسمتی از فرایند یادگیری است.