چرا آموزش زبان در آموزشگاه زبان بهتر از خارج از کشور است؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دلایلی را برایتان می آورد که بدانید چرا آموزش زبان در آموزشگاه زبان بهتر از خارج از کشور است؟ دیگر در دنیای امروز نیازی نست هزینه ای گزاف بدهید و به خارج از کشور بروید. اما چرا؟ پس با ما باشید برای گرفتن پاسخ های این سوال.

چرا آموزش زبان در آموزشگاه زبان بهتر از خارج از کشور است؟
چرا آموزش زبان در آموزشگاه زبان بهتر از خارج از کشور است؟

چرا آموزش زبان در آموزشگاه زبان بهتر از خارج از کشور است؟

۱) ما در جهانی دیجیتالی زندگی می‌کنیم

در دهه‌ی ۱۹۸۰، یادگیری های در کلاس و نوارهای کاست احتمالا تنها روش یادگیری زبانی جدید بوده‌اند. خو‌ش‌بختانه، امروزه زبان‌آموزان گزینه‌های بسیار بیش تری برای در نظر گرفتن دارند. برای مثال اگر شما موبایل هوشمندتان را از خود دور نمی‌کنید تعدادی اپلیکیشن دانلود کنید تا در یادگیری لغت و ساختار جمله به شما کمک کنند. اگر شما خیلی علاقه‌مند رسانه‌های اجتماعی هستید، برندهای اصلی را دنبال کنید که به زبانی پست می‌گذارند که شما سعی در یادگیری‌اش دارید. به اندازه‌ی کافی شایعات مربوط به افراد سرشناس به دستتان نمی‌رسد یا عاشق مطالعه درباه‌ی جدیدترین مُدها به طور آنلاین هستید؟ انتشاراتی‌های آنلاین را پیدا کنید و درباره‌ی جدیدترین موضوعات فرهنگی‌ و اخبار در فرانسه، آلمان، یا ژاپن اطلاعات کسب کنید.

۲) شما می‌توانید آن نوع از راهنمایی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است

فرقی نمی‌کند که روش یادگیری شما چه باشد، راهنمای زبانی را پیدا کنید که احتیاجات شما را برآورده کند. اگر شما زبان‌آموزی بصری هستید، در برنامه‌ای آنلاین ثبت‌نام کنید که تشویق به مشارکت می کند. اگر شما در محیط کلاس پیشرفت می‌کنید، به کلاس‌های راهنمای زبان محلی ملحق شوید. مرکز انجمن ایتالیایی یا کره‌ای محلی را بررسی کنید و درباره‌ی کارگاه‌ها و مراسمی که برای عموم باز است، بپرسید.

۳) همه از وقت استراحت بهره‌مند هستند

اگر شما می‌خواهید به طور عمیق در این راه پیش روید، حتی یک مرخصی کوتاه موقعیت انجام این کار را به شما می‌دهد. سفری به خارج از کشور را برنامه‌ریزی کنید و تا آن‌جا که امکان پذیر است بر تقابل خود با زبان محلی تمرکز کنید. خود را به چالش بکشید که در تمام مدت یک لغت انگلیسی هم نگویید. با زبان محلی به تور بروید و دسته ای روزنامه یا مجله بخرید که به خانه ببرید تا مهارت های خواندن و درک مطلب خود را تمرین کنید.

۴) شما می‌توانید در همه جا مطالعه کنید

شما هستید که برای زیاد یا کم خواندن خود حد و مرز تعیین می کنید. بهانه آوردن راحت است، اما واقعیت این است که یادگیری زبان به راحتی می‌تواند قسمتی از زندگی روزانه‌ی همه‌ی ما باشد.