چرا از یک شبکه‌ی اجتماعی برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به شما نشان می دهد که چرا از یک شبکه‌ی اجتماعی برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟ برای این سوال جواب زیر را حتما بررسی کنید.

چرا از یک شبکه‌ی اجتماعی برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟
چرا از یک شبکه‌ی اجتماعی برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟

اما چرا از یک شبکه‌ی اجتماعی برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟

قرار است که شبکه‌های اجتماعی، تازه ترین به روزرسانی ها را در گروه های دوستانمان و در جهان نشان دهند، درست است؟
پس چرا به نظر می‌رسد که محتوای هر روز خیلی مشابه محتوای قبلی است؟
تصاویر بچه‌ها…
پست‌های مربوط به اخبار و گفتگو در قسمت مربوط به جواب دادن…
تصاویر حسادت برانگیزاننده‌ی تعطیلات…
زبان از لحاظ ذاتی اجتماعی است، پس طبیعی‌تر است که آن را از لحاظ اجتماعی بیاموزیم.

هدف نهایی مطالعه‌ی یک زبان این است که قادر باشیم در مکالمات و نوشتار به طور مؤثری ارتباط برقرار کنیم. شبکه‌های اجتماعی یادگیری زبان باعث می‌شوند که شما به طور دوستانه با گویشوران بومی گپ بزنید، که نه تنها تمرین ضروری برقراری ارتباط را برای شما فراهم می‌کنند بلکه لغات، زبان عامیانه و دروس فرهنگی جدیدی را هم که به طور عادی باید بیاموزید، در مقابل شما قرار می‌دهند.

به علاوه، همان طور که شما شروع به پیدا کردن دوست در این شبکه‌ها می‌کنید، مردمی را در کنار خود خواهید داشت که هم به سؤالات شما جواب می‌دهند و هم روی شما حساب می‌کنند. خواه شما سؤالی را در یک قالب عمومی به اشتراک بگذارید یا برای دوست بومی جدید خود پیغامی بفرستید، حل کردن موانع گرامری و سردرگمی واژگانی‌تان راحت خواهد بود. داشتن این نوع ارتباطات یادگیری زبان همچنین جامعه‌ی کاملی از مردمی را به وجود می‌آورد که در پیشرفت زبان شما شریک هستند.
اگر شما این نوع یادگیری زبان معتبر را دوست دارید، یک ابزار خلاقانه برای بررسی کردن در کنار شبکه‌های اجتماعی یادگیری زبان، کلاس های زبان است. این روش جالب دیگری برای یادگیری زبان مقصد خود است، به طریقی که افراد مختلفی در واقع از آن استفاده می‌کنند و ویدئوهای واقعی را ارائه می‌کند، مانند تبلیغ فیلم‌ها، موزیک ویدئوها، صحبت‌های امید بخش و غیره، که به یک تجربه‌ی یادگیری زبان تبدیل شده‌اند.

هر ویدئو با زیرنویس‌ها، فلش کارت‌ها و تمارین تعاملی می آید و برای آموزش لغات جدید به شما در روشی سرگرم کننده و خاطره انگیز درست شده است. شما نه تنها به طور فعالانه دایره‌ی لغات و مهارت‌های درک شنیداری خود را می‌سازید، بلکه فرهنگ عامه را در زبان مقصد خود جذب می‌کنید – به شما چیزهای زیادی می‌دهد تا در شبکه‌های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و درباره‌ی آن‌ها گپ بزنید!