چرا هدفتان باید بهترین شدن در آموزش زبان باشد؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز به شما نشان می دهد که چرا هدفتان باید بهترین شدن در آموزش زبان باشد؟ اکر می خواهید به موفقیت دست پیدا کنید نباید به کمتر از بهترین قانع شوید.

چرا هدفتان باید بهترین شدن در آموزش زبان باشد؟

چرا هدفتان باید بهترین شدن در آموزش زبان باشد؟
چرا هدفتان باید بهترین شدن در آموزش زبان باشد؟

دنبال کردن دستورالعمل بهترین شدن در آموزش زبان آسان‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید!
درست است که باید زبان‌آموز فوق‌العاده‌ای باشید تا زبانی را یاد بگیرید. بسیاری از افرادی که الان سلیس هستند به شما خواهند گفت که در فرآیند یادگیری زبان‌شان مرتکب اشتباهاتی شدند؛ خواه تلف کردن زمان بر روی ابزار یادگیری‌ای بوده باشد که نیازی به آن نداشته‌اند یا به تعویق انداختن مفاهیم مهم اما سخت گرامری باشد.
اما در همان زمان، هرچه به سطحی عالی نزدیک‌تر باشید، یادگیری زبان هم راحت‌تر می‌شود.
شما تقریباً همه‌جا می‌توانید زبانی را یاد بگیرید، چه در حال سفر به خارج باشد یا به وسیله‌ی وبسایت‌های یادگیری زبان. با اینحال صرفنظر از اینکه کجا زبان را یاد می‌گیرید، رویکرد شما، رفتارتان و مشخصه‌های منحصربفرد باعث ایجاد تفاوت می‌شود.
ما به شما کمک می‌کنیم تا اجزای متشکله‌ی بهترین شدن در آموزش زبان را درون خود بیابید.
با کسب یکسری ویژگی‌های کلیدی، می‌توانید تا حدّ ممکن به حدّ عالی تبدیل شوید- و روان صحبت کردن هم خیلی عقب نیست.
در یادگیری زبان (همچون زندگی!)، بهبود تقریباً همیشه ممکن است. اگر صرفاً به شیوه‌های قدیمی یادگیری زبان متوصل شوید، انگیزه‌ی‌تان خیلی زود کاهش پیدا خواهد کرد. در عوض دائماً چگونگی استفاده از ابزارهای زبانی و شیوه‌ی مطالعه‌ی خود را ارزیابی کنید تا بهتر متناسب با اهدافتان باشند و شما را به جلو سوق دهند.
یکی از دلایلی که خواهید خواست مطالعات زبانی خود را به کمال برسانید این است که در زمان صرفه‌جویی کنید. رویکرد و رفتار مناسب می‌تواند زمانی باارزش را از مطالعه‌ی شما بکاهد. تماشای پیشرفت بیشتر در زمان کمتر، نه تنها لذتبخش است بلکه به شما انگیزه می‌دهد که به حرکت ادامه دهید.
به علاوه زبان‌آموزی عالی بودن به شما کمک می‌کند تا از اضطراب خود بکاهید. چنانچه از تکنیک‌های اشتباه، رویکرد یا رفتار اشتباه استفاده کنید بدون اینکه آن میزان پیشرفت مورد انتظارتان را ببینید مرتکب اتلاف زمان شده‌اید و این ذاتاً استرس‌زا است (و بسیار نا امید کننده).
این نه تنها موجب افزایش خروجی‌های یادگیری شما می‌شود، بلکه سفر یادگیری شما را تبدیل به تجربه‌ای ارزنده‌تر می‌کند.