چرا آموزش رایگان زبان را باید امتحان کنید؟

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه مسائل مالی را کم اهمیت ترین موضوع در یادگیری زبان می داند. اما چرا آموزش رایگان زبان را باید امتحان کنید؟ با ما باشید تا از مزایای این نوع آموزش مطلع شوید.

چرا آموزش رایگان زبان را باید امتحان کنید؟
چرا آموزش رایگان زبان را باید امتحان کنید؟

پس چرا آموزش رایگان زبان را باید امتحان کنید؟

به راحتی می توان از هزینه های زیاد یادگیری زبان ترسید.

بااینکه بسیاری از منابع عالی یادگیری قیمتی دارند که واقعا می ارزد همچنین  هزاران ابزار عالی زبانی وجود دارد برای آنهایی که می­خواهند در مطالعات خود صرفه جویی کنند.

بیشتر ما به دلیلی برای امتحان چیزی رایگان نداریم. اما برای آن دسته که همیشه شک دارند و فکر میکنند که فقط در ازای پرداخت پول چیزی را کسب میکنند- خوب گوش دهید!

برای یک مورد باید گفت که منابع آنلاین برای امتحان زبانی جدید جداً آسان هستند تا بتوانید ببیند از آن خوشتان می آید یا نه. نمیتوانید بین یادگیری اسپانیایی و چینی تصمیم بگیرید؟ خب پس فعلا پولی خرج آن نکنید. تا حدی که می­توانید بدون صرف یک ریال جستجو کنید و سپس پولی را که به سختی در آورده اید وقتی که متعهد شدید خرج کنید.

حتی اگر همین حالا هم مشغول یادگیری زبانی مخصوس هستید همیشه می توانید از منابع رایگان استفاده کنید تا بر مسائل بنیادین مسلط شوید. منابع رایگانی که مخصوص زبان آموزان هستند (برخلاف رسانه های سطح بومی) برای مبتدیان واقعاً عالی هستند. به محض اینکه دانش عملی برای لغات متداول و دستور زبان را کسب کردید می توانید ادامه داده و پول را صرف دوره ی متوسط یا پیشرفته کنید. به این ترتیب می توانید از تمام آنچه دنیا پیشنهاد میدهد به طور حداکثری استفاده کنید و پول را در جایی که درست است صرف کنید و در زمانی که میتوانید. این یعنی جمع کردن پول برای فیلمهای زبان مقصد، دوره های خصوصی یا معلمهای خصوصی در زمانی که به سطح متوسط یا پیشرفته میرسید. یک گزینه ی انعطاف پذیر دیگر که محتوای بومی را به روشی مفید محکم می­کند تا بتوانید از پولتان بیشترین بهره را ببرید استفاده از سایت ما است. سایت  ایران آکسفورد از ویدئوهای دنیای واقعی، تبلیغات فیلمها، اخبار و گفتگوهای امیدبخش استفاده کرده – و آنها را به درسهای یادگیری شخصی زبان تبدیل میکند.