آزمون YLE

آزمون YLE
آزمون YLE چیست ؟ یک سری آزمون جالب و انگیزشی برای کودکانی که در سطوح ابتدایی یا متوسط آموزش زبان انگلیسی هستند. Young Learners English Test که به اختصار آزمون YLE نامیده می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کودکان عزیزی که در آزمون شرکت می کنند و پدر و مادرانی که قصد ثبت نام فرزاندانشان را دارند زیر و بم این امتحان کمبریج را برایتان روشن می کند.

آزمون YLE کمبریج
آزمون YLE کمبریج

سه سطح برای این تست دانشگاه کمبریج وجود دارد : Starters, Movers, Flyer که سطح Starter بر طبق سطح بندی CEFR سطح ابتدایی A1 می باشد و سطح Movers سطح پایانی A2 می باشد. سطح Flyer هم طح A2 را نشان می دهد. آ=در اصل اگر چه کودکان آزمون های دیگری همچون KET را دارند ولی وقتی در ابتدایی ترین قسمت های یادگیری زبان انگلیسی هستند آزمون YLE مناسب ترین گزینه برایشان است.
به تازگی برگزاری آزمون YLE کمبریج Computer Based شده است و کار را برای بچه های امروز که بسیار با تکنولوژی همراهند آسان تر کرده است. جالب اینجاست که آزمون YLE کمبریج با آزمون آیلتس از نظر سنجش مهارت ها یکسان است.موادی که در آمون YLE وجود دارند:
Listening : 4 قسمت با ۲۰ سوال حدود ۲۰ دقیقه
Reading & Writing : 5 قسمت و ۲۵ سوال ۲۰ دقیقه
Speaking : 3-5 دقیقه ۵ قسمت
برای دانلود نمونه آزمون های YLE کافیست به سایت دانشگاه کمبریج CambridgeEnglish رفته و به رایگان نمونه آزمون را دانلود کنید.
کودکان شما با آزمون YLE مدرک دریافت می کنند. این بهترین راه است تا احساس مسئولیت در آنها تقویت شود با کسب این مدرک فرزندان شما:

مدرک YLE
مدرک YLE

جشن فارغ التحصیلی زودهنگام می گیرند و انگیزه بیشتری پیدا می کنند.
اعتماد به نفس پیدا می کنند.
توانایی های فردیشان افزایش پیدا می کند.
قیمت آزمون YLE حدود ۵۵ یورو می باشد. آنقدر عکس های کارتونی و نقاسی های دوستانه در این آزمون دانشگاه کمبریج وجود دارد که می توان گفت برای بچه ها مثل خواندن یک کتاب داستان می باشد و همانند آزمون های عادی دیگ نیست که برایشان خسته کننده باشد.
پس اگر یک کودک در حال یادگیری زبان انگلیسی دارید حتما یکی از این مدارک زیبا را به او هدیه دهید.