۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد 2 روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان را برایتان شرح می دهد که به راحتی و بدون پرداخت حتی یک ریال می توانید آموزش زبان آلمانی را تجربه کنید. پس حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

2 روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان
2 روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان

به ۲ روش آموزش زبان آلمانی به طور رایگان توجه کنید:

آیا به دنبال روشی هستید که آلمانی را رایگان بیاموزید؟ به همان اندازه که افراد وجود دارند روش های یادگیری آلمانی وجود دارد. هر روز سایت های جدیدی درست می شوند که قول می دهند تا در یادگیری آلمانی به طور رایگان و بدون زحمت به شما کمک کنند. اما کدام یک ارزش ثبت نام کردن را دارد؟ کدام یک وقت را هدر می دهند؟ در این جا منتخبی از سایت های یادگیری آلمانی و سرویس هایی آورده شده است که ما آن ها را به عنوان معلمان آلمانی و زبان آموزان همیشگی امتحان کرده ایم.

  • با DUOLINGO آلمانی را رایگان بیاموزید

خیلی از مردم این روزها درباره ی Duolingo برای گروه های اینترنتی و اجتماع یادگیری زبان صحبت می کنند. این مشابه برنامه هایی مثل روزتا استون است، و سولاتی راحت و تمرین های رایتینگ یا اسپیکینگ را به زبان آموز نشان می دهد. اما آیا این روش خوبی برای یادگیری آلمانی است؟

اول از همه، کار کردن با Duolingo جایگزین یک دوره ی کامل آلمانی نمی شود، چون هیچ توضیحاتی درباره ی این نمی دهد که چرا چیزی درست است و چرا درست نیست. رویکرد اصلی در این جا این است که از انگلیسی به عنوان زبان میانجی استفاده کنید و از طریق آزمون و خطا بیاموزید.

با گفتن این مساله، Duolingo برای شروع مبتدیانِ کامل عالی است. این به شما کمک می کند تا کمی عبارات اصلی را بیاموزید و (بسته به این که تا چه حد پیش می روید) اولین مراحل را پیچیدگی های گرامر آلمانی در نظر می گیرد.

  • DEUTSCHE WELLE، بهترین منبع یادگیری رایگان آلمانی

هر زبان آموز آلمانی باید درباره ی وفور منابع یادگیری شنیده باشد که برنامه ی یادگیری آلمانی Deutsche Welle‘s است. Deutsche Welle (موج آلمانی) گوینده ی بین المللی آلمان است؛ دولتی است، و بنابراین بدون تبلیغات یا روش های سطحی پول گرفتن از شما است.

Deutsche Welle چیزهای خیلی زیادی را برای زبان آموزان آلمانی ارائه می کند که می تواند در ابتدا سخت باشد. ویدئوهای رایگان، صوتی، متن، تمرین، لیست لغات و چیزهای بیش تری وجود دارد،و  برای  هر سطح زبان آموز آلمانی آماده است.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.