۳ برنامه ی تلویزیونی برای تقویت زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۳ برنامه ی تلویزیونی برای تقویت زبان روسی خود اشاره می کند که می توانید برای بهبود زبان روسی و یادگیری کالمه از آن استفاده کنید. این برنامه ها را از دست ندهید.

3 برنامه ی تلویزیونی برای تقویت زبان روسی
3 برنامه ی تلویزیونی برای تقویت زبان روسی

به ۳ برنامه ی تلویزیونی برای تقویت زبان روسی خود توجه کنید:

Маша и Медведь

این یکی از بهترین منابع برای تقویت زبان روسی خود است، به خصوص اگر شما آن قدرها هم با تجربه نیستید. شما در یوتیوب می توانید مجموعه ها را با زیرنویس تماشا کنید و دنبال کردنش راحت است چون برای بچه ها طراحی شده است. درباره ی یک دختر روسی جوان است که با یک خرس زندگی می کند و درباره ی زندگی روزانه اش داستان های کوتاهی می گوید، و همیشه از تنوع گسترده ای از لغات ساده استفاده می کند. در انتخاب لغات برای مخاطبان جوان تر دقت می شود. اکثریت قسمت ها آنلاین و تقریباً به هر زبانی هستند، پس اگر شما قادر نیستید تمام لغات را متوجه شوید، می توانید تماشای آن ها به زبان بومی خود را امتحان کنید. من دریافتم که این تکنیکی مفید برای کمک به من در فهم خط داستانی است.

Смешарики

اگر مهارت‌های زبانی پیشرفته دارید و می‌توانید برخی از عبارات روسی را متوجه شوید، این برنامه ی تلویزیونی شاید بتواند به شما در ارتقا مهارت‌های زبانی‌تان به سطح بعدی کمک کند. تقریباً برای هر موضوعی یک قسمت وجود دارد؛ ورزش، تاریخ، تکنولوژی و بسیاری موضوعات دیگر. این برنامه همچنین برای کودکان نیز طراحی شده است و همه چیز را به نحوی نشان می‌دهد که قابل فهمیدن باشد. تنها مانع این است که همه ی زیرنویس ها به روسی هستند. با در نظر داشتن این قضیه اگر همزمان لغات روسی را هم بخوانید، واقعاً به شما در حفظ کردن واژگان جدید و بهتر کردن مهارت‌های ریدینگ کمک خواهد کرد.

Винни Пух

همه راجع به این سریال شنیده اند. درصد زیادی از مردم از سرتاسر جهان با تماشای کارتون «وینی خرسه» بزرگ شده اند. این کارتون به روسی ترجمه شده است و قطعاً باید در یادگیری افعال روسی و آگاهی از ساختارهای پایه ی جمله به شما کمک کند. تماشای اولین سریال تلویزیونی برای افرادی که تازه یادگیری زبان روسی را شروع کرده اند شاید کمی سخت باشد – اما آن را رها نکنید، نتایج واقعاً ارزشمند خواهند بود. این واقعاً راهی جالب برای یادگیری زبان است.