۴ راه برای تمرین زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما ۴ راه برای تمرین زبان انگلیسی نشان می دهد که با کمترین هزینه بتوانید هر روز با زبان انگلیسی در ارتباط باشید.

4 راه برای تمرین زبان انگلیسی
4 راه برای تمرین زبان انگلیسی

پس ۴ راه برای تمرین زبان انگلیسی را با هم می خوانیم

۱- یک حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی به زبان انگلیسی بسازید

بیش از ۲ میلیارد نفر در شبکه‌های حضور دارند و احتمال دارد که شما هم در آن‌ها باشید. همچنین حدس می‌زنیم که به زبان خودتان است، نه؟ چرا در توییتر به عنوان روشی برای تمرین انگلیسی‌تان، یک حساب کاربری به زبان انگلیسی نمی‌سازید؟ این به چند طریق می‌تواند مفید باشد: محدودیت ۱۴۰ کاراکتر به شما کمک می‌کند تا آن‌چه را در تلاش برای انتقالش هستید، تصفیه کنید و نتیجه جملاتی کوتاه‌تر و شیک‌تر است. ضمناً شما همچنین قادر خواهید بود نظرات و علایق خود را به زبانی دیگر بیان کنید.

۲- یک یاداشت به انگلیسی بنویسید

اگر به دنبال ماهر کردن خود در حالتی طولانی‌تر هستید، شروع نوشتن به خاطره‌های روزانه کنید. ممکن است بخواهید که آن را درباره‌ی سواری هیجان‌انگیزی که مسافرت یادگیری زبان انگلیسی‌تان است، بنویسید. متناوباً ممکن است که بخواهید آن را با علایق خود ترکیب کنید، چه مطالعه کردن، فیلم، مُد، سفر یا هر چیز دیگر که ممکن است باشد. برای خود هدف نوشتن یک یادداشت ۵۰۰ کلمه‌ای در هفته را تنظیم کنید و از دوستان و همکلاسی‌های خود بخواهید که آن را بخوانند و برای شما بازخورد تأمین کنند.

۳- فیلم‌های به زبان انگلیسی (بدون زیرنویس) تماشا کنید

ما قبلاً در مورد راه‌هایی که تماشای فیلم می‌تواند به زبان‌آموزان کمک کند تا انگلیسی خود را بهبود بخشند، بحث کرده‌ایم. اما با اینکه دفعه‌ی قبل پیشنهاد دادیم که برای افزایش درک خود، زیرنویس انگلیسی را نگه دارید تا به شما اجازه دهد به صورت همزمان، کلمات را دیده و بشنوید؛ اگر می‌خواهید خود را هل دهید باید آن زیرنویس‌ها را خاموش کنید.

۴- سؤالات زیادی بپرسید

اگر مشغول یادگیری انگلیسی در کشوری هستید که زبان اولش می‌باشد، هر از چند گاهی انداختن خود در عمق ممکن است مفید باشد. از خواندن استراحت کنید و بروید قدم بزنید. یک مقصد نزدیک را برگزینید و بدون استفاده از نقشه (یا گوشی همراه)، از کسی آدرس آن‌جا را بپرسید و ببینید که آیا می‌توانید بر اساس راهنمایی‌های آن‌ها به آن‌جا برسید. متناوباً برای ناهار به جایی بروید و سؤالاتی درباره‌ی اقلام داخل منو بپرسید یا درخواست پیشنهاد کنید.