۵ وبلاگ برای یادگیری انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای اینترنت بازان همیشه برنامه ویژه ای جهت آموزش زبان داشته است. ۵ وبلاگ برای یادگیری انگلیسی در این مطلب نیز از دسته همین مطالب مفید است.

5 وبلاگ برای یادگیری انگلیسی
5 وبلاگ برای یادگیری انگلیسی

این ۵ وبلاگ برای یادگیری انگلیسی را از دست ندهید:

۱- The Londoner
The Londoner یکی از وبلاگ‌های پرطرفدار بریتانیاست؛ صاحبش خانم رُزی همه‌ی موضوعات مربوط به شیوه‌ی زندگی از پخت غذا تا نکات ظاهری تا گپ‌زدن درباره‌ی سگ فوق‌العاده زیبایش را در هنگام گشت و گذار پوشش می‌دهد. متنی جذاب با ترکیبی از جملات پیچیده و توصیف‌های جزئی است- برای گویندگان انگلیسی با سطح متوسط عالیست.
۲- Deliciously Ella
اگر چیزی از سایت Deliciously Ella نشنیده‌اید، واقعاً کجا بوده‌اید؟! وبلاگ Ella ایده‌های فوق‌العاده‌ی غذایی‌اش و تجربه‌های آشپزی با غذاهای گیاهی و مواد غذایی طبیعی را به اشتراک می‌گذارد و میلیون‌ها خواننده‌ی انگلیسی را تشویق کرده تا از بدن خود بیشتر مراقبت کنند. بهترین بخش آن چیست؟ اینکه خوب غذا خوردن فقط به معنای «سبزی‌خواری» نیست: غذاهای خوشمزه‌ی گوشتی بسیاری هم در اینجا پیدا خواهد کرد.
۳-  BBC Learning English
از اول، مجریان تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی به زبان انگلیسی فصیح صحبت می‌کردند و مقاله‌های بی‌بی‌سی با گرامر بی‌عیب و نقص نوشته شده‌اند. پس چه چیز بهتری از آن برای یادگیری انگلیسی وجود دارد؟ وبلاگ BBC’s Learning صدها ویدئوی آسان، مقالات و تمارین رایگان دارد که به هر گویشور انگلیسی- از مبتدی تا گویشور تقریباً بومی انگلیسی- کمک می‌کند تا زبانشان را بهتر کنند.
۴- World of Wanderlust

شما قبل از گفتن جمله‌ی ‘من عاشق این وبلاگ سفر و عکاسی بسیار خوبش هستم’ پاسپورت خود را بر می‌دارید و چمدان خود را جمع می‌کنید. از بهترین رستوران‌ها گرفته تا مکان‌های رمزآلودی که باید رفت،world of wonderlust پر از نکات خودمانی است که به شما کمک می‌کند تا سفر بعدی خود را برنامه‌ریزی کنید. همه‌جا از آمریکا تا کاستاریکا و ژاپن را پوشش می‌‌دهد و این وبلاگ فوق العاده‌ای برای افراد خوره‌ی فرهنگ است که به‌طور خستگی‌ناپذیر مشتاق هستند تا انگلیسی خود را با ساعت‌ها خواندن تمرین کنند.
۵- Hannah Gale
این وبلاگِ شیوه و سبک زندگی توسط خانم حنا، انگلیسی عامیانه‌ی شما را در وضعیتی خوب نگاه می‌دارد. او روزنامه‌نویس اسبق پرحرفی است و پست‌های نقل‌کردنی وی به بحث درباره‌ی هر چیزی از روابطش با کتاب‌های مورد علاقه‌اش تا موجودی کمدش در این فصل می‌پردازد.