مزایای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مزایای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را بیان می کند تا هر چه سریعتر برای فرزندان خود آموزش زبان انگلیسی را شروع کنید. پس حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

مزایای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
مزایای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اما مزایای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان :

انگلیسی زبان رسمی بیش از ۵۰ کشور است. تخمین زده شده است که بیش از ۱.۵ میلیارد نفر در سراسر جهان انگلیسی صحبت می کنند‌. شما می دانید که انگلیسی زبان مهمی‌ در جامعه ی جهانی است، شاید شما فکر نکنید که آموزش آن به بچه های جوان خود مهم باشد… دوباره فکر کنید. در واقع، شما باید تا جایی که امکان دارد زود انگلیسی را به بچه های خود آموزش دهید‌.

بیش تر بچه ها در هر حال انگلیسی را در مدرسه می‌آموزند، پس شما چرا باید وقت بگذارید تا انگلیسی را در خانه به بچه های خود آموزش دهید؟ دلایل خیلی زیادی وجود دارند!

بیش تر بچه ها در دوره ی متوسطه یا حتی دبیرستان شروع به یادگیری انگلیسی می‌کنند، بین سن ۱۰ و ۱۴ سالگی. در این مرحله، یادگیری زبان در محیطی رسمی انجام شده است، با نمراتی که تنها انگیزه دهنده برای برتر بودن هستند. تکالیف، امتحانات، و نمرات (یادگیری بر مبنای تمرکز بر نتایج) در واقع بچه ها را از یادگیری زبان زده می کند. اغلب، روش های کلاسی یک یا دو شیوه ی یادگیری را ترجیح می دهند و بچه هایی را که از طریق تمارین تاکتیکی یا فیزیکی به بهترین شکل یاد می گیرند، در نظر نمی گیرند‌. این جا موقعی است که شروع زود هنگام ضروری است. وقتی شما از طریق بازی، آهنگ ها، یا شخصیت های کارتونی مرتبط در محیطی راحت و با فشار کم به بچه ها انگلیسی را آموزش دهید، نسبت به زبان علاقه ای خالص پیدا می کنند به جای این که بر اساس نتایج امتحان باشد. این کنجکاوی بعدا در کلاس به برتر بودن نسبت داده می‌ شود.

در مورد این که چه موقعی آموزش انگلیسی را به بچه های خود شروع کنید، بیش تر متخصصان می گویند تا جایی که امکان دارد زود باشد. تحقیقی در دانشگاه واشینگتون توضیح داد که بچه ها نسبت به بزرگسالان قادر به تمیز دادن صداهای بیش تری هستند، و بنابراین اگر در رویارویی با زبانی خارجی قرار گیرند احتمالا تلفظی مشابه افراد بومی پیدا می کنند. در کل، بچه ها به راحتی اطلاعات را جذب می کنند. وقتی در فرایند یادگیری زبان بومی خود هستند، با کمی تلاش می توانند زبانی دیگر را بیاموزند.

حالا که شما مزایای آموزش انگلیسی را به بچه های خود می دانید، وقت آن است که شروع کنید. راحت تر از آن است که که فکر می‌کنید.